Tylko 24 godzin potrzebowali kryminalni z Otwocka i Józefowa, aby zatrzymać sprawców brutalnego napadu na starszego mężczyznę. 22 letni Przemysław M. i 21 letni Maciej D.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Tylko 24 godzin potrzebowali kryminalni z Otwocka i Józefowa, aby zatrzymać sprawców brutalnego napadu na starszego mężczyznę. 22 letni Przemysław M. i 21 letni Maciej D. podstępem weszli do domu ofiary, dotkliwie pobili go, okradli i pozostawili cierpiącego. Dziś zapadnie decyzja o ich aresztowaniu.

Kilka dni temu do mieszkania Władysława K. w Józefowie zapukało dwóch młodzieńców. Ponieważ jeden z przybyszów był mu z widzenia znany, ufny mężczyzna wpuścił ich do środka. Bandyci tylko na to czekali. Brutalnie pobili mężczyznę, ukradli mu telewizor, zegarek i kilka paczek papierosów. Sprawcy uciekli pozostawiając ranną ofiarę na pastwę losu. Cierpiącego staruszka dopiero po dwóch dniach znalazła córka, która o zdarzeniu powiadomiła policjantów z Józefowa.

Kryminalni natychmiast zajęli się sprawą. Pokrzywdzony pomimo ciężkich obrażeń ciała bardzo dokładnie opisał policjantom mężczyznę, którego wcześniej znał z widzenia. Funkcjonariusze na podstawie tego rysopisu szybko wytypowali jednego ze sprawców. 22-letni Przemysław M. mieszkaniec Otwocka został w swoim mieszkaniu. Wpadł w ręce kryminalnych zaledwie 24 godziny od brutalnego napadu. Był kompletnie zaskoczony wizytą policjantów i nie stawiał oporu.

Zaledwie kilka godzin później wpadł jego wspólnik 21-letni Maciej D. mieszkaniec gminy Celestynów. Obaj młodzi bandyci przebywają w policyjnym areszcie. O ich dalszym losie zdecyduje otwocki sąd. Dzisiaj zapadnie decyzja o ich aresztowaniu.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!