30 rzeczy, które musisz zrobić we wrześniu w Polsce

Znaleźliśmy dla was najlepsze miejscówki i imprezy, które warto odwiedzić we wrześniu. Przejdź do artykułu poniżej i sprawdź nasze propozycje. Oto 30 rzeczy, które musicie jeszcze przed zakończeniem wakacji akademickich!

1. Youngtimer's Show 2018
Youngtimer's Show to wydarzenie stworzone dla fanów zabytkowej motoryzacji. Dwudniowe święto zabytkowych samochodów odbędzie się w Dąbrowie Górniczej.
Uczestnicy pokazu mogą liczyć na wyjątkowe, wyselekcjonowane samochody, scenę przygotowaną specjalnie do prezentacji zabydkowych aut, galę rozdania nagród, koncerty i bliskość plaży.

KIEDY: 29-30.09.2018
GDZIE: Dąbrowa Górnicza
BILETY: brak informacji od organizatora

2. Festiwal Pirotechniczny PyroSylesia 2018
PyroSylesia 2018 to profesjonalne widowisko pirotechniczne. Kolorowe fajerwerki rozbłysną na niebie w rytm muzyki zsynchronizowanej w każdym detalu. Spektakl PyroSylesia jest unikatowym wydarzeniem w skali światowej. Organizatorzy wysoko postawili sobie poprzeczkę – chcą aby na festiwalu pojawiło się ponad 35 tysięcy osób. Dzieci do 12 roku życia mogą liczyć na darmowe atrakcje dodatkowe.

KIEDY: 1.09.2018
GDZIE: Katowice
BILETY: ulgowy 19,99pln / standardowy 29,99pln / bilet podwójny 54,99pln

3. Up To Date Festival 2018
Białostocki festiwal łączy fanów muzyki elektronicznej i rapu. Up To Date przed laty zasłynął również nietypowymi i zabawnymi zapowiedziami wideo – wtedy nieśmiało wchodził na festiwalową mapę Polski. Dziś dla wielu jest pozycją obowiązkową. Dodatkowo Up To Date może pochwalić się faktem, iż jest jedynym wydarzeniem, które do Białegostoku ściąga tak dużą publiczność spoza stolicy Podlasia.

KIEDY: 7-9.09.2018
GDZIE: Białystok
BILETY: 79-189pln / 3dni festiwalowe

ZAGRAJĄ:
Goldie
Otsochodzi
Żabson
Rrose live
Abul Mogard live Marja de Sanctis live visuals
MUMDANCE
Phase Fatale live
Nanook of the North
The Exaltics live
Illektrolab live
Crossing Avenue live
Lsdxoxo
Mordor Muzik
Undadasea
Earth Trax / Bartosz Kruczyński & Newborn Jr.
RAU RAU RAU djset
Syny
bvdub (Brock Van Wey) live
Lanark Artefax live
Convextion aka E.R.P. live
Electric Indigo
Wata Igarashi live
Cio D'Or
Pris

4. Łódź Czterech Kultur
Festiwal Łódź Czterech Kultur to ukłon w stronę kultur, które najbardziej wpłynęły na rozwój Łodzi. Festiwal przez wiele lat zakorzenił się już w historii miasta, a jego celem jest propagowanie świadomości, że Łódź to miasto wielokulturowe, które współtworzyli Polacy, Żydzi, Niemcy i Rosjanie.
Tegoroczny Festiwal Łódź Czterech Kultur odbywa się pod hasłem „Kultura buntu”. Wydarzenie rozpocznie się 7 września i potrwa do 16 września. W programie muzycznym znalazły się między innymi występy ukraińskiej grupy Dakh Daughters i izraelskiego zespołu Fafa Galoure, projekt Ani Rusowicz - niXes, plenerowe wydarzenie z cyklu Rebelbabel, w którym wystąpią L.U.C, Kayah i Bovska oraz premiera koncertu przygotowanego przez Hanię Rani i Christiana Löfflera.
W programie festiwalu znajdą się także sztuki teatralne, wizualne, gry miejskie czy konferencje naukowe.

KIEDY: 7-16.09.2018
GDZIE: Łódź
BILETY: ceny zależne od wydarzeń w ramach festiwalu / szczegóły: 4kultury.pl/bilety-rezerwacja

5. Kielce Bike Expo
Kielce Bike-Expo to wydarzenie dedykowane profesjonalnym i amatorskim rowerzystom. Na rowerowe targi w województwie świętokrzyskim zjeżdżają się cykliści z całej Europy. Poprzednia edycja kieleckiego Bike Expo zgromadziła ponad 200 wystawców z 11 krajów, w tym nawet z Tajwanu i Chin.
Jak zapowiadają organizatorz, zapaleni rowerzyścibędą mieli okazję zapoznać się z katalogami firm, przetestować nowatorskie rozwiązania czy podjąć decyzje o zakupie nowego sprzętu.

KIEDY: 13-15.09.2018
GDZIE: Kielce
BILETY: info dot. Biletów dostępne po rejestracji na ticket.targikielce.pl

6. Olsztyński Festiwal Piw Rzemieślniczych
W 2018 roku, Olsztyński Festiwal Piwny odbędzie się w dniach 7-8 września. Spotykamy się na plaży miejskiej nr 3.
Start w piątek o 16:00 a w sobotę o 12:00
W oba dni zamykamy o 23:55
Pojawi się 15 browarów, wystawca z cydrem oraz 11 food trucków.
Wstęp płatny tylko na bramce - 10 zł.
W trakcie wydarzenia odbędą się 4 koncerty i pokazy teatru ognia oraz mnóstwo innych atrakcji.
Zapraszamy z rodzinami!

Piwa rzemieślnicze z każdym rokiem stają się coraz bardziej popularniejsze, co za tym idzie pojawia się więcej wydarzeń nawiązujących do piwnej kultury. Jednym z nich jest Olsztyński Festiwal Piw Rzemieślniczych, który odbędzie się na plaży miejskiej i potrwa przez dwa dni. Na festiwalu pojawi się 15 stanowisk różnych browarów, wystawca z cydrem oraz 11 food trucków.
Podczas imprezy odbędą się także 4 koncerty i wiele aktywności towarzyszących.

KIEDY: 7-8.09.2018
GDZIE: Olsztyn
BILETY: 10pln

7. Wielka Warszawska
Od organizatora:
Najwyżej dotowana i jedna z najważniejszych porównawczych gonitw sezonu, gdzie zwycięzca otrzymuje Nagrodę Prezydenta miasta stołecznego Warszawy, przeznaczona dla koni trzyletnich i starszych. Rozgrywana jesienią (na przełomie września i października) na torze wyścigów konnych na Służewcu. Zwycięstwo w gonitwie często przesądza o otrzymaniu tytułu Konia Roku.
Gonitwa ustanowiona została w 1895 r. przez Augusta Potockiego (Prezes Towarzystwa Wyścigów Konnych w Królestwie Polskim). Wzorowana na Grand Prix de Paris. Następnie przekształcona w międzynarodową gonitwę porównawczą (podobną do Prix de l’Arc de Triomphe).

KIEDY: 30.09.2018
GDZIE: Warszawa, Tor Wyścigów Konnych Służewiec
BILETY: Od 12pln

8. Roztańczony PGE Narodowy
Roztańczony PGE Narodowy, "największa dyskoteka w Polsce" odbędzie się w tym roku już po raz trzeci. Tym razem na scenie zobaczymy twórcę hitu "Miłość w Zakopanem" Sławomira, zespół Boys oraz zespół Akcent. Jak co roku, również i tym razem nie zabraknie zagranicznej gwiazdy.
Podczas pierwszej edycji wydarzenia - w 2016 roku na PGE Narodowym pojawiło się ponad 40 000 osób, rok później - 50 000 osób (to więcej niż na koncercie Rihanny w Polsce). Relację na żywo obejrzało prawie 3 mln telewidzów. Ponad 80 % uczestników poprzednich edycjach deklaruje, że weźmie udział również w tej. Ponad 60 % przychodzi na swojego ulubieńca.

KIEDY: 22.09.2018
GDZIE: Warszawa
BILETY: od 49pln

9. Koncert Ricky Martin w Gdańsku
Portorykański wokalista popowy Ricky Martin przyjedzie we wrześniu do Trójmiasta. Koncert gwiazdy muzyki latynoskiej odbędzie się w Ergo Arenie. Na ten koncert polscy fani musieli czekać aż 15 lat. Ricky Martin, latynoamerykański wokalista od hitów, takich jak „Livin' La Vida Loca” czy „María”, ostatni raz gościł w naszym kraju w 2003 roku. Jego pierwszy i jak dotąd jedyny koncert w Polsce odbył się w Operze Leśnej w Sopocie.

KIEDY: 7.09.2018
GDZIE: Gdańsk, Ergo Arena
BILETY: od 149pln

10. Koncert Michał Szpak w Poznaniu
Michał Szpak to wokalista, który swą popularność zdobył po udziale w talent show X-Factor. Obecnie Michał Szpak rusza w trasę koncertową ze swoim zespołem. Gościem specjalnym trasy będzie siostra wokalisty, która jest utalentowaną śpiewaczką operową.

KIEDY: 26.09.2018
GDZIE: Poznań
BILETY: od 75pln

11. Verva Street Racing
Verva Street Racing to wielka gratka dla fanów motoryzacji i szybkich samochodów. Spektakularne pokazy motoryzacyjne i emocjonujące wyścigi czekają na miłośników ryku silnika już 8 września w Krakowie. Ponadto wydarzenie zasilą koncerty gwiazd oraz wielki piknik rodzinnych.
Uczestnicy Verva Street Racing zobaczą ponad 500 różnorodnych aut, od zabytków motoryzacji po nowoczesne samochody sportowe.

KIEDY: 8.09.2018
GDZIE: Kraków
BILETY: wstęp bezpłatny

12. Gwarki 2018 – dni miasta Tarnowskie Góry
Od organizatora:
Gwarki to jedyne takie na świecie takie święto miasta organizowane w Tarnowskich Górach już od 1957 roku. Co roku we wrześniu gród gwarków bawi się na pamiątkę udzielenia miastu w 1599 roku przywileju pozwalającego urządzać w niedzielę po świętym Idzim „zabaw i komedyj”.

SZCZEGÓŁOWY PROGRAM IMPREZY - SCENA GŁÓWNA

PIĄTEK
16:30 Tarnogórska Orkiestra Dęta
17:00 Frele
18:30 Formacja Chatelet
20:00Uroczyste otwarcie Gwarków przez Burmistrza Miasta
20:30Ania Dąbrowska

SOBOTA
15:30 Zespoły taneczne TESS
16:00 Hengelo
17:00 O.S.T.R.
18:30 Natalia Nykiel
20:30 Sylwia Grzeszczak

NIEDZIELA
11:00 Pochód Gwarkowski
15:45 TG Big Band
17:00 Sound’n’Grace
18:30 Kasia Kowalska
20:30 Ray Wilson & Genesis
22:00 Pokaz sztucznych ogni

KIEDY: 7-9.09.2018
GDZIE: Tarnowskie Góry
BILETY: wstęp bezpłatny

13. XI Mazurskie Targi Sportów Wodnych 2018
Mazurskie Targi Sportów Wodnych to największa impreza tego typu w Polsce. Podczas wydarzenia będzie można przetestować łodzie w ich naturalnym środowisku. Pojawią się także stoiska handlowe branży wodnej – producenci ogrzewań jachwotywch, chemii jachtowej, odzieży żeglarskiej i wiele innych. Targi połączone są z giełdą jachtów, w związku z czym istnieje możliwość zakupu lub sprzedaży używanego sprzętu.

KIEDY: 7-9.09.2018
GDZIE: Giżycko, jezioro Kisajno
BILETY: brak informacji u organizatora

14. Gwiazdy Bliżej Nas 2018
Impreza Gwiazdy Bliżej Nas to największe wydarzenie kończące wakacje w województwie opolskim. Impreza odbędzie się w miejscowości Zawadzkie na stadionie miejskim. Na scenie pojawią się wykonawcy dobrze znani fanom polskiej muzyki.
Zagrają: Bartek Wrona, Verba, Gosia Andrzejewicz, Iwona Węgrowska, a w roli gwiazdy wieczoru wystąpi Margaret.

KIEDY: 1.09.2018
GDZIE: Stadion Miejski Zawadzkie
BILETY: Od 20pln

15. Festiwal Fryzjerski Hair Katowice
Wielkie święto fryzjerów odbędzie się we wrześniu w Katowicach. W najnowocześniejszym obiekcie targowym w Europie zjawi się kilkanaście tysięcy sympatyków branży fryzjerskiej. Podczas wydarzenia odbędą się pokazy wielkich postaci nowoczesnego fryzjerstwa, międzynarodowe mistrzostwa fryzjerskie, konferencje, pokazy marek fryzjerskich i wiele innych aktywności związanych z tą branżą.
Festiwal potrwa dwa dni – 1 i 2 września w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.

KIEDY: 1-2.09.2018
GDZIE: Katowice
BILETY: Od 35pln

16. Škoda Poznań Bike Challenge 2018
Od organizatora:
ŠKODA Poznań Bike Challenge to piąta edycja największego wydarzenia rowerowego w Polsce. Po raz kolejny w szranki staną zawodowi kolarze, wysportowani amatorzy, rekreacyjni rowerzyści, a nawet najmłodsi fani rowerowej jazdy.
Rowerzyści pod znakiem ŠKODA Poznań Bike Challenge opanują miasto już 23 września 2018 roku, a Poznań stanie się rowerowym centrum Polski. W 2017 w wyścigu wystartowało rekordowo ponad 6 000 zawodników. Jak co roku rywalizacjom towarzyszyć będą liczne atrakcje. Dlatego nie może Cię tu zabraknąć. Będzie sportowo, rodzinnie, a przede wszystkim rowerowo.

KIEDY: 23.09.2018
GDZIE: Poznań
BILETY: Pakiet dla uczestników wyścigu od 189pln

17. OpalDisco - festiwal Disco Polo
W Opalenicy odbędzie się festiwal Disco Polo. Na Stadionie Miejskim gwiazdą wieczoru będzie zespół Piękni i Młodzi. Poza nimi na scenie w Opalenicy pojawi się zespół Cliver oraz Ivan Komarenko.

KIEDY: 15.09.2018
GDZIE: Stadion Miejski w Opalenicy
BILETY: 35pln

18. Festiwal Polskich Filmów Fabularnych
Od organizatora:
Festiwal Polskich Filmów Fabularnych to jedna z najstarszych imprez filmowych w Europie, promująca na tak wielką skalę rodzimą kinematografię. Co roku widzowie FPFF - bardzo często jako pierwsi w Polsce - mogą zapoznać się z najnowszymi polskimi produkcjami. O statuetkę Złotych i Srebrnych Lwów a także szereg nagród indywidualnych rywalizują najciekawsze rodzime filmy, premiery, debiuty i laureaci na międzynarodowych festiwalach filmowych. Festiwal pozwala na otwartą konfrontację dzieła filmowego z widownią, obserwatorami i uczestnikami życia filmowego oraz dziennikarzami. Imprezę co roku odwiedza ok. 2000 profesjonalistów. Do Gdyni przybywają polscy i międzynarodowi goście: twórcy filmowi, aktorzy, producenci, programatorzy festiwali.

KIEDY: 17-22.09.2018
GDZIE: Gdynia
BILETY: 170pln – karnet ulgowy / 220pln – karnet normalny

19. The Rasmus Official Event – koncerty Gdańsk / Wrocław
Popularny zespół The Rasmus koncertował już w tym roku w Warszawie i Krakowie. Muzykom tak spodobało się w naszym kraju, że postanowili powrócić do Polski. Zagrają dwie sztuki we wrześniu. Pierwsza z nich odbędzie się w Gdańsku już 23 września. Dzień później we Wrocławiu.
Trasa koncertowa The Rasmus promuje najnowszy singiel zespołu zatytułowany "Paradise".

KIEDY: 23.09.2018 Gdańsk / 24.09.2018 Wrocław
GDZIE: Stary Menaż Gdańsk / Centrum Koncertowe A2 Wrocław
BILETY: Od 89pln

20. 29. Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi
Od organizatora:
Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier istnieje od 1991 roku i jest największą tego typu imprezą w Polsce oraz Europie Środkowo-Wschodniej. Do 1998 roku funkcjonował jako Ogólnopolski Konwent Twórców Komiksu. MFKiG to przede wszystkim miejsce spotkań twórców i miłośników sekwencyjnych historii obrazkowych oraz elektronicznych mediów interaktywnych.
Na uczestników czekają między innymi spotkania z rysownikami i scenarzystami komiksów, wydawcami i znawcami tematu.

KIEDY: 14-16.09.2018
GDZIE: Atlas Arena Łódź
BILETY: 38pln – karnet trzydniowy

21. Women's Voices: Przybysz, Nosowska, Brodka, Mery SpolskyWomen's Voices to impreza dla miłośników polskich artystek. Dobór wokalistek jest niezwykle zróżnicowany, w składzie koncertowym znajdują się przedstawicielki różnych nurtów w muzyce. Jak piszą organizatorzy - każda inaczej doświadczała zmieniających się jak w kalejdoskopie wyzwań rynku muzycznego. Każda też w zupełnie inny sposób prowadzi swoją karierę. Kayah współtworzyła polski pop XXI wieku, Brodka udowodniła, że dzięki wytrwałości i ciężkiej pracy można iść wbrew modom, ale pozostać na szczycie.

Pierwszą edycję Women's Voices reprezentują: Paulina Przybysz, Kayah, Brodka, Katarzyna Nosowska, Natalia Przybysz, Katarzyna Nosowska, Mery Spolsky

KIEDY: 9.09.2018
GDZIE: Centrum Kulturalno-Kongresowe JordankiToruń, Aleja Solidarności 1-3
BILETY: 129pln

22. Summer Fall Festival
Od organizatora:
Po rocznej przerwie rockowa impreza wraca na płocką plażę! Na festiwalu wystąpią cenieni wykonawcy zagraniczni, a także plejada polskich gwiazd! 1 września na plaży w Płocku zagrają Dog Eat Dog, Marky Ramone (w składzie z gitarzystą Bad Religion), Farben Lehre (premiera nowego albumu "Stacja Wolność"), Krzysztof Zalewski, Illusion, Dezerter, Nocny Kochanek oraz Cochise!

KIEDY: 1.09.2018
GDZIE: Plaża nad Wisłą, Płock
BILETY: od 49pln (niedostępne w oficjalnej dystrybucji)

23. 22 Festiwal Nauki w Warszawie
Festiwal Nauki w Warszawie powołano po raz pierwszy w roku 1997. Ceken festiwalu jest rozmowa o współczesnej nauce, udostępnianie wiedzy i najnowszych odkryć. Podczas festiwalu prowadzone są debaty na tematy społeczne i naukowe, wykłady i warsztaty dla maturzystów, kluby dyskusyjne, weekendowe spotkania z naukowcami, warsztaty laboratoryjne i wiele innych ciekawych atrakcji.
Pełny program tegorocznej edycji festiwalu dostępny jest pod adresem http://festiwalnauki.edu.pl/program

KIEDY: 21-30.09.2018
GDZIE: Warszawa
BILETY: wydarzenie bezpłatne

24. Gala Parowozów 2018
Od organizatora:
Gala ma formułę wystawy plenerowej organizowanej na terenie zespołu dawnej parowozowni wachlarzowej w Jaworzynie Śląskiej (dziś siedziby Muzeum). Wystawie towarzyszą całodzienne prezentacje lokomotyw – m.in. na obrotnicy kolejowej oraz przejazdy pociągami prowadzonymi przez uczestniczące parowozy po najbardziej malowniczych trasach kolejowych Przedgórza Sudeckiego. Tradycyjnie w sobotni wieczór organizowany jest spektakl teatralny, w którym w role aktorów wcielają się lokomotywy parowe.

KIEDY: 7-9.09.2018
GDZIE: Muzeum Kolejnictwa w Jaworzynie Śląskiej
BILETY: od 10pln

25. FIWE Fitness Trade Show 2018
FIWE Fitness Trade Show to event dedykowany miłośnikom fitnessu i zdrowego trybu życia. Na uczestników czekają spotkania z polskimi i zagranicznymi gwiazdami fitnessu, wystawcy z ponad 18 krajów, możliwość zakupu produktów fitness w niższych cenach, zawody kulturystyczne i fitness, zawody crossfit, pokazy street workout, spotkania z zawodnikami MMA i wiele innych aktywności sportowych.

KIEDY: 21-23.09.2018
GDZIE: EXPO XXI Warszawa - Międzynarodowe Centrum Targowo-Kongresowe
BILETY: Od 35pln

26. Runmagedon Warszawa 2018
Od organizatora:
Warszawa czeka na kolejną dawkę błotnego szaleństwa. Wystarczy tylko przyjść…i przeżyć jeden z najbardziej szalonych weekendów swojego życia. W programie:

Intro - 3km / 15+ przeszkód
Rekrut - 6km / 30+ przeszkód
Classic - 12km / 50+ przeszkód
Runmageddon Szlachetna Paczka Biznes - 3 km / 15+przeszkód
dodatkowo formuła dla dzieci w wieku 4-11 – Kids

KIEDY: 22-23.09.2018
GDZIE: Warszawa
BILETY: Dla uczestników dorosłych od 130pln

27. Late Summer Festiwal Poznań
Od organizatora:
1 września w Poznaniu na Late Summer Festival zagrają Tom Odell, Nosowska, Daria Zawiałow, Ralph Kaminski, Muchy, Mery Spolsky, Kamil Pivot oraz Pepe. Koncerty odbywać będą się na dwóch scenach umiejscowionych na mecie toru regatowego nad Jeziorem Malta! Nie zabraknie także specjalnej strefy gastronomicznej z food truckami.

KIEDY: 1.09.2018
GDZIE: Poznań
BILETY: 159pln

28. Yes Im Mobile - Polish Mobile Photography Festival Wrocław 2018
Yes Im Mobile to pierwsze takie wydarzenie w Polsce. Podczas targów fotograficznych odbywać się będą warsztaty z fotografii, wystawy zdjęć, targi sprzętu, prelekcje oraz spotkania z goścmi specjalnymi i międzynarodowy konkurs fotograficzny.

KIEDY: 21-23.09.2018
GDZIE: WROCŁAW, Rynek Ratusz 7-9 pok.5
BILETY: wstęp bezpłatny

29. Festiwal Kultury Wietnamskiej w Warszawie 2018
Możesz zwiedzić Wietnam nie wyjeżdżając z Warszawy. Taką możliwość zapewniają organizatorzy tego wydarzenia. Stanie się to przez pokazy tradycyjnych tańców w strojach ludowych, sztuk walk, wietnamskie dania i wiele innych przygotowanych atrakcji.

KIEDY: 2.09.2018
GDZIE: Park Sowińskiego, Warszawa
BILETY: wstęp bezpłatny

30. Love Polish Jazz Festival
Od organizatora:
Polish Jazz Festival to unikalny w skali kraju festiwal jazzowych gwiazd nakierowany na najwybitniejsze osiągnięcia polskiego jazzu. Tegoroczna, 3 edycja przebiegnie pod hasłem "muzyka wolności" i odbędzie się w
dniach 21-23 września 2018 w Arenie Lodowej.
Program 3.
edycji Love Polish Jazz Festival:

21.09.2018, godz. 18.00
-TM Brass "Polska muzyka filmowa w
jazzowych aranżacjach"

-Lora Szafran Sextet „Sekrety życia według
Leonarda Cohena”

-Gary Guthman Quartet
„Tribute to Polish Jazz”

22.09.2018, godz. 18.00

-Karol Szymanowski Quintet „Komeda Classic
Jazz Quintet”

-Leszek Możdżer „Komeda nieznany”

23.09.2018, godz. 18.00

-Jan Ptaszyn Wróblewski „Ptaszyn by Ptaszyn”

-Maria Sadowska "Recital"

KIEDY: 21-23.09.2018
GDZIE: Arena Ludowa, Łódź
BILETY: Od 40pln

Konrad Dąbrowski

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy łamie regulamin, to wyślij nam link do tego artykułu na pomoc@naszemiasto.pl

Wybrane dla Ciebie

Powiązane

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, wyłącz Adblock na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3