Przeskoczyli ogrodzenie, udzielili pierwszej pomocy, natychmiast wezwali karetkę. Gdyby nie szybka reakcja policjantów na zgłoszenie przechodnia o nieprzytomnym pracowniku ochrony leżącym na placu budowy, ta historia ...

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Przeskoczyli ogrodzenie, udzielili pierwszej pomocy, natychmiast wezwali karetkę. Gdyby nie szybka reakcja policjantów na zgłoszenie przechodnia o nieprzytomnym pracowniku ochrony leżącym na placu budowy, ta historia mogłaby zakończyć się tragicznie.

Około godziny 23.00 na alarmowy telefon Policji zadzwonił przechodzień, który zauważył leżącego mężczyznę na terenie budowy przy Lanciego na Ursynowie. Po otrzymaniu zgłoszenia funkcjonariusze niezwłocznie udali się pod wskazany adres. Na miejscu zauważyli nieprzytomnego pracownika ochrony, który leżał na placu budowy.

Policjanci natychmiast ruszyli do akcji. Przeskoczyli przez zamknięte ogrodzenie i zaczęli udzielać poszkodowanemu pierwszej pomocy, wzywając jednocześnie ambulans. Z uwagi jednak na fakt, że ogrodzenie było szczelnie zamknięte mundurowi musieli skorzystać z pomocy straży pożarnej. Za pomocą ciężkiego sprzętu strażacy staranowali ogrodzenie umożliwiając wjazd karetce pogotowia.

Mężczyzna w ciężkim stanie (podejrzenie zawału serca) został przewieziony do szpitala przy Sobieskiego. W opinii ratowników poszkodowany przeżył dzięki szybkiej reakcji policjantów, a ich skuteczne działanie możliwe było po informacji uzyskanej od anonimowego przechodnia.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!