Dwóch pijanych sprawców rozboju zatrzymali wczoraj w nocy, na terenie parku przy ul. Senatorskiej, stołeczni wywiadowcy. Napastnicy podający się za policjantów, zaatakowali przechodzące przez park, cztery młode ...

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij


Dwóch pijanych sprawców rozboju zatrzymali wczoraj w nocy, na terenie parku przy ul. Senatorskiej, stołeczni wywiadowcy. Napastnicy podający się za policjantów, zaatakowali przechodzące przez park, cztery młode osoby. Sprawcy rozboju wpadli już kilka minut po zdarzeniu. Zatrzymanym grozi do 12 lat więzienia.

Wczorajszej nocy, policyjny patrol, ok. godziny 0.40 zatrzymał przy ul. Senatorskiej dwóch pijanych mężczyzn, sprawców rozboju. Napastnicy zaatakowali cztery młode osoby przechodzące przez park przy ul. Królewskiej. Mężczyźni najpierw nie okazując żadnych dokumentów przedstawili się jako policjanci, a następnie pod pozorem przeszukania, zabrali wszystkim portfele. Gdy odeszli jeden z pokrzywdzonych zadzwonił na policję.

Już po chwili po otrzymaniu informacji o takim zdarzeniu, na miejscu była załoga policyjnych wywiadowców. Policjanci natychmiast ustalili rysopisy sprawców i ruszyli na ich poszukiwania. Już po kilku minutach, przy ul. Senatorskiej, zauważyli dwóch mężczyzn, odpowiadających rysopisom sprawców, które podali pokrzywdzeni sprawcy rozboju.

Funkcjonariusze natychmiast zatrzymali 39- letniego Wojciecha W. i 48- letniego Henryka F. Dzisiaj pokrzywdzeni rozpoznali zatrzymanych mężczyzn. Zatrzymani noc spędzili w policyjnej izbie zatrzymań. Dzisiaj zostaną im przedstawione zarzuty rozboju. Jutro o ich dalszym losie zadecyduje sąd. Za czyn, którego się dopuścili grozi im do 12 lat więzienia.

Policyjni śledczy są już na tropie pozostałych dwóch uczestników zdarzenia i zatrzymanie ich to tylko kwestia czasu.


Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!