Trójka 14 – latków, dwóch chłopców i dziewczynka i 16 - latek wpadli dziś w nocy na gorącym uczynku. Młodzi ludzie kradli z samochodów firmowe emblematy.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Trójka 14 – latków, dwóch chłopców i dziewczynka i 16 - latek wpadli dziś w nocy na gorącym uczynku. Młodzi ludzie kradli z samochodów firmowe emblematy. 22 znaczki, 2 noże i latarkę zabezpieczyli przy nich patrolowcy z Ochoty. Wszystkie kradzieże nagrały kamery miejskiego monitoringu.

Dochodziła godzina 2:00 w nocy, gdy pracownik monitoringu zauważył czwórkę młodych ludzi kręcących się przy zaparkowanych samochodach. Młodzieńcy zaglądali przez szyby i dłubali przy firmowych znaczkach. Gdy odchodzili od aut po firmowym emblemacie zostawało tylko puste miejsce.

O całej sytuacji pracownik monitoringu poinformował dyżurnego z ochockiej komendy. Ten natychmiast wysłał na ulicę Niemcewicza patrol policji. Dwie załogi funkcjonariuszy już po kilku sekundach byli się na miejscu i zatrzymali młodocianych złodziei.

14 letni Aleksander H., 14 letnia Paulina K, 14 letni Piotr J. i 16 letni Arkadiusz T. wpadli, w chwili gdy zrywali z samochodów kolejne znaczki. Nieletni byli zaskoczeni interwencją policjantów. Mundurowi znaleźli przy nich 22 firmowe emblematy, 2 noże i latarkę. Wszyscy trafili do komendy przy ulicy Opaczewskiej.

Dziś podczas wstępnego przesłuchania przyznali się do kradzieży. Jak sami twierdzili kradli znaczki by później je sprzedać. Młodzieńcy po przesłuchaniu zostali przekazani w ręce rodziców.

Dalej tą sprawą będzie się zajmować sekcja do spraw nieletnich i patologii oraz sąd rodzinny.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!