Ponad 1000 nielegalnie skopiowanych płyt CD i MP3 z utworami muzycznymi zabezpieczyli wczoraj policjanci z bielańskiej komendy Policji. W ich ręce trafił też 31 - letni Jacek M.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Ponad 1000 nielegalnie skopiowanych płyt CD i MP3 z utworami muzycznymi zabezpieczyli wczoraj policjanci z bielańskiej komendy Policji. W ich ręce trafił też 31 - letni Jacek M., który od dłuższego czasu trudnił się handlem „piratami”. Mężczyzna wczoraj usłyszał zarzuty. Grozi mu nawet do 2 lat więzienia.

Do policjantów zajmujących się zwalczaniem przestępczości gospodarczej na Bielanach od dłuższego czasu docierały informacje o mężczyźnie, który na Wolumen handluje pirackimi płytami. Funkcjonariusze dokładnie sprawdzali te informacje i dyskretnie obserwowali stoiska na bazarze. Wczoraj mieli już pewność, że pirackie płyty sprzedaje Jacek M.

Policjanci zauważyli go, kiedy stał przy stoisku z pustymi okładkami po płytach. Kiedy podszedł do niego klient i wyraził chęć zakupu, Jacek M. wraz z nim odszedł w kierunku pobliskiego parkingu. Gdy otworzył bagażnik, pegowcy zauważyli kartony wypełnione płytami. Wtedy wkroczyli do akcji. Jak się okazało 31 - latek w swoim samochodzie ukrywał ponad 1000 pirackich płyt CD i MP3 z utworami muzycznymi.

Mężczyzna wraz z zabezpieczonym towarem trafił do komendy przy ul. Żeromskiego. Wczoraj został przesłuchany. O jego dalszym losie wkrótce zdecyduje Sąd. Grozi mu do 2 lat więzienia.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!