10 i 12-latka zatrzymali policjanci z referatu ds. nieletnich i patologii północnopraskiej komendy. Bracia są podejrzewani o kradzież elementów metalowych z terenu byłego zakładu farmaceutycznego przy Szwedzkiej.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

10 i 12-latka zatrzymali policjanci z referatu ds. nieletnich i patologii północnopraskiej komendy. Bracia są podejrzewani o kradzież elementów metalowych z terenu byłego zakładu farmaceutycznego przy Szwedzkiej. Chłopcy w najbliższym czasie trafią do sądu rodzinnego i nieletnich. Policjanci nie wykluczają dalszych zatrzymań.

Mundurowi z referatu ds. nieletnich i patologii północnopraskiej komendy zatrzymali wczoraj na ulicy Małej i Inżynierskiej dwóch braci. 12-letni Kamil i 10-letni Jarosław C. podejrzewani są o kradzieże elementów metalowych z terenu byłego zakładu farmaceutycznego przy ul. Szwedzkiej.

Policjanci ustalili, że przez okres wakacji chłopcy regularnie dopuszczali się tych czynów karalnych. 10 i 12-latkowie trafili do komendy i zostali przesłuchani w obecności matki. Sprawa braci C. trafi w najbliższym czasie do sądu rodzinnego i nieletnich.

Wcześniej policjanci realizując inne sprawy udowodnili, że z terenu wymienionego zakładu regularnie kradli też dobrze im znani Marcin B. (16 l.) o pseudonimie „Kajzer”, Sebastian M. (14 l.) ps. „Borsuk”, Rafał K. (12 l.) ps. „Sanczo” i bracia Piotr T. (13 l.) i Adrian T. (14 l.). Policjanci nie wykluczają dalszych zatrzymań.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!