Dwóch mężczyzn i kobietę zatrzymali dzisiaj rano policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości gospodarczej stołecznej Policji. Bartosz G., Andrzej Sz. i Edyta W. podejrzewani są oszustwa bankowe.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Dwóch mężczyzn i kobietę zatrzymali dzisiaj rano policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości gospodarczej stołecznej Policji. Bartosz G., Andrzej Sz. i Edyta W. podejrzewani są oszustwa bankowe. Wpadli, gdy próbowali dokonać kolejnego wyłudzenia na podstawie sfałszowanych zaświadczeń. Policjanci szacują, że grupa wyłudziła dotychczas, co najmniej 70.000 złotych.

Gdy tylko funkcjonariusze otrzymali informację, że w jednym z banków na Woli pewien klient chce zaciągnąć kredyt na podstawie sfałszowanych zaświadczeń o zatrudnieniu, postanowili to natychmiast sprawdzić. Wszystko wskazywało na to, że 37-letni Andrzej Sz. chce wyłudzić 15.000 złotych kredytu. Przygotowano zasadzkę. Policjanci czekali, aż mężczyzna zjawi się w placówce bankowej, aby podpisać umowę.

Dzisiaj rano zatrzymano go, gdy oczekiwał na podpisanie umowy kredytowej. Szybko okazało się, że mężczyzna nie był sam. W okolicach banku zatrzymano jeszcze 29-letniego i 26-letnią Edytę W., którzy oczekiwali na swojego znajomego.

Jak ustalili policjanci, zatrzymana grupa na swoim koncie miała już kilka takich oszustw. Szacuje się, że do chwili obecnej wyłudzili, co najmniej 70.000 złotych.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!