Policjanci z Białołęki zatrzymali złodzieja roweru, zaraz po tym jak mężczyzna próbował wyprowadzić jednoślad z terenu jednego z osiedli. Funkcjonariusze podejrzewają, że Hubert S.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Policjanci z Białołęki zatrzymali złodzieja roweru, zaraz po tym jak mężczyzna próbował wyprowadzić jednoślad z terenu jednego z osiedli. Funkcjonariusze podejrzewają, że Hubert S. ma na swoim koncie przynajmniej kilka kradzieży rowerów, które ostatnio miały miejsce w tej okolicy. Sąd zadecydował już o tymczasowym aresztowaniu sprawcy na 2 miesiące.

Policjanci z komisariatu w Białołęce zostali wezwani przez ochronę osiedla przy ul. Szumiących traw. Jej pracownicy zauważyli nieznanego im mężczyznę, który próbował wyjechać na rowerze z terenu osiedla. Ochrona udaremniła tę próbę i wezwała na miejsce Policję. 32 - letni Hubert S. został zatrzymany przez policjantów. Podczas przesłuchania w komisariacie przyznał się do kradzieży kilku rowerów, które zginęły w okolicy tego osiedla. Dochodzeniowcy przedstawili mężczyźnie zarzut kradzieży. Teraz ustalają, gdzie i kiedy mógł grasować złodziej jednośladów. Mężczyzna był już notowany za włamanie przez mundurowych z Bielan. Teraz spędzi dwa miesiące w areszcie – tak zadecydował północnopraski sąd.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!