Wypłacić możemy jedynie całość środków zgromadzonych na IKE. Niemniej jednak można sobie wyobrazić taką sytuację, że instytucje finansowe będą oferować w momencie dokonywania wypłaty możliwość kontynuowania inwestycji, ...

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Wypłacić możemy jedynie całość środków zgromadzonych na IKE. Niemniej jednak można sobie wyobrazić taką sytuację, że instytucje finansowe będą oferować w momencie dokonywania wypłaty możliwość kontynuowania inwestycji, a ustaloną przez nas kwotę - miesięcznie, kwartalnie, rocznie będą nam przesyłać na rachunek w banku. Powinna również upowszechnić się możliwość wykupywania rent kapitałowych w towarzystwach ubezpieczeń na życie. Warto jednakże zauważyć, że wszystkie zyski, jakie zostaną wypracowane z naszych środków, po dokonaniu wypłaty nie będą podlegać opodatkowaniu podatkiem dochodowym od dochodów kapitałowych.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!