50 Cent spędzi w Warszawie pięć dni. Przyjedzie do Polski 1 kwietnia i oprócz spotkań z fanami planuje rozmowy z młodymi polskimi biznesmenami, zwiedzanie stolicy w towarzystwie sportowców i spotkanie z gwiazdami boksu. Sprawdź, gdzie będzie można spotkać rapera!

Raper przyjedzie 1 kwietnia do Warszawy. Jeśli nie uda Wam się przywitać gwiazdy na lotnisku - nic straconego. Już następnego dnia zobaczymy Curtisa Jamesa Jacksona III w Dzień Dobry TVN, gdzie będzie promował swoje słuchawki. Z jego muzycznego sprzętu korzystają m.in. Ice-T, Kendrick Lamar, Jennifer Lopez czy Jennifer Hudson. Tego samego dnia hip-hopowiec weźmie udział w konferencji prasowej, poprowadzonej przez Agnieszkę Szulim.
Później artysta uda się na spotkanie o charakterze biznesowym. W warszawskiej siedzibie Business Link zaprezentują się start-upy z ekosystemu Business Link m.in odzieżowa marka Misbehave i IntelClinic - wynalazcy opaski elektronicznej, monitorującej fale mózgowe.

W czwartek, 3 kwietnia, będzie można spotkać rapera na Starym Mieście, w Ogrodzie Saskim i Łazienkach Królewskich, gdzie będą oprowadzać go polskie gwiazdy sportu.

Czytaj też: 50 Cent w Warszawie. Spotkaj się z gwiazdą [FOTO]

W piątek, 4 kwietnia, 50 Cent spotka się z fanami - przed południem w sklepie Saturn w Złotych Tarasach, po południu zaś w Media Markt M1 w Markach. Spotkanie będzie prowadzić Patrycja Kazadi.

50 Cent w Zielonce


W sobotę Curtis pojawi się w Zielonce. Zobaczy się z bokserami grupy Knockout Promotions i ich podopiecznymi ze Stowarzyszenia Sportów Walki Knockout Gym oraz Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii. Wraz z topowymi sportowcami 50 Cent porozmawia z młodzieżą o swojej fascynacji sportem i trudnej przeszłości, z którą udało mu się wygrać.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!