Portal politykawarszawska.pl dotarł do listy zarobków warszawskiej administracji. Ratusz udostępnił listę płac swojej głównej siedziby oraz oddziałów poszczególnych dzielnic, jednak bez przypisania do kwot danych osobowych. Niektóre pensje budzą zdziwienie, a najlepiej zarabiającym urzędnikiem wcale nie jest prezydent Hanna Gronkiewicz-Waltz. Zapraszamy do zapoznania się z listą najlepiej zarabiających pracowników stołecznej administracji. Wszystkie kwoty są kwotami brutto.

Biznes

Komentarze (2)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Daniel (gość)

W zyciu takich pensji nie ma w państwówkach, informatyk zarabia 2,5/3k max, magazynier 2k, reszta też 3 do 4k kto takie bzdury pisze - jedynie kto zarabia pieniadze to dyrektor, po, pomoc prawna - reszta to pensje maxymalne 4k, wiem bo pracowałem w państwówce