AC/DC w Warszawie. Powrót w wielkim stylu po pięciu latach [ZDJĘCIA]

Redakcja

Na Stadionie Narodowym w Warszawie, 25 lipca, wystąpiła legendarna grupa AC/DC. Twórcy hitów "Highway to Hell" oraz "Thunderstruck" pomimo swojego wieku, pobudzili całą publikę, która wypełniła po brzegi warszawski stadion. Było mrocznie, rockowo i... diabelsko. Nie zabrakło też rockowych aranżacji sceny i komentarzy dotyczących nagłośnienia na stadionie. Zobaczcie zdjęcia z tego wydarzenia!

Jeśli jesteś zainteresowany patronatem naszemiasto.pl – napisz pod adres patronaty@naszemiasto.pl
Jeśli chciałbyś zrobić projekt niestandardowy z naszemiasto.pl – napisz pod adres projektyspecjalne@naszemiasto.pl

Wideo

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

29.07.2015, 05:37

100% racji, nie mam pojęcia po co zmienili miejsce koncertu skoro na Bemowie było właściwie bez zastrzeżeń. No i na Bemowie finał koncertu uwieńczony został kolorowymi racami, a na narodowym już lipa, bo i jak. :-)

28.07.2015, 14:40

Kacert rewelacja,Bubel Narodowy przycmil gwiazde.Nigdy wiecej kacertow na tym bublu.

28.07.2015, 13:21

specjalnie na ich koncert przyjechałam z daleka i było warto dali czadu...
było zaje...iście i jak bedzie tylko okazja to jeszcze raz pojade

28.07.2015, 11:40

Byłam! Jedna wielka rewelacja! ⚡

28.07.2015, 10:24

Na Bemowie to był koncert. Na otwartej przestrzeni ale wszystko było słychać jak należy. Narodowy to tylko na piłkę nożną się nadaje.

27.07.2015, 22:53

Byłam na IB i niestety potwierdzam słabą jakość dźwięku. Jestem w szoku, szczerze mówiąc, że inne osoby na IB dobrze słyszały. Nie żałuję wydanych pieniędzy, ale czuje się niedosyt.

27.07.2015, 20:24

Wychodzi na to , że każdy liczący się zespół zagraniczny przyjeżdzający na koncert na Narodowym (tj. AC/DC, Metallica czy Depeche Mode etc.) mają beznadziejnych akustykow . Do bardzo ciekawych wniosków doszedł Pan Rzecznik - ciekawe jak do tego odnioslyby się zespoły . Najważniejsze ze są liderem w organizowaniu takich imprez . Brawo im za to !!

27.07.2015, 18:47

Odczucia mam jak większość - akustyka Narodowego nie nadaje się do koncertów. Miałem miejsce na bocznej górnej części trybuny. Poszliśmy stamtąd już w trakcie występu Vintage Trouble - po prostu jeden hałas. Stanęliśmy mniej więcej naprzeciwko sceny, było trochę lepiej, trochę... A dzisiaj w "Trójce" jakiś rzecznik Narodowego stwierdził, że nagłośnienie to problem wykonawcy, a nie ich i że są liderem w imprezach tego typu i takie tam bzdury.
Byłem w 2010r. na Bemowie - nie da się tych koncertów porównać. Kupując bilet na Narodowy obawiałem się, że dźwięk może być słaby. No i był, niestety. Jedyne miejsce, gdzie dźwięk jest chyba jeszcze gorszy to hala Torwar.
A samo AC/DC to klasa sama w sobie - super widowisko! Wszystkiego dobrego dla nich i miejmy nadzieję do zobaczenia w Polsce za jakiś czas ponownie!

27.07.2015, 14:10

Nigdy więcej nie zawitam na koncert na narodowym .

27.07.2015, 13:56

Również byłam w IB i wszystko było super słychać, więc nie wiem na co narzekać

27.07.2015, 11:38

Na płycie również było tragicznie,jedna wielka kakofonia !

26.07.2015, 23:07

Zgadzam się akustyka beznadziejna - jest to mój trzeci koncert na Narodowym i jak zwykle ten sam problem - odnoszę wrażenie że nikt się tym nie przejmuje i nikt nie wyciąga wniosków widocznie z akustyka jest tak samo jak z zamknięciem komunikacji po koncercie - naprawdę tak ciężko ppdstawic autobusy które zawiozlyby do centrum fanów a pozostali spokojnie mogliby skorzystać z pozostałej komunikacji ( we Wrocławiu potrafią a tutaj ....?? ). Bawiłam się świetnie bo uwielbiam AC/DC ale proszę zacznijcie uczyć się na błędach i nie traktujcie ludzi jak bydło !! Nie tylko Polacy w tym uczestniczą jest mnóstwo obcokrajowców - i niestety ich opinie zasłyszane wczoraj po koncercie nie są pozytywne .

26.07.2015, 22:34

Nie zgadzam się z opinią, że prawdziwy fan powinien się cieszyć z każdego kontaktu. Czy my w Polsce jesteśmy jacyś gorsi, że z samego faktu przyjazdu zespołu mamy się cieszyć? To już nie te czasy. AC/DC dają super koncerty, wielka szkoda, że zagrali akurat na narodowym - pierwszy raz byłem na tym obiekcie w celach oglądania koncertu, wcześniej znałem tylko opinie innych osób (negatywne), niestety wszystko się potwierdziło. Dźwięk był fatalny, wielka szkoda, bo nie wiadomo czy będziemy mieli jeszcze kiedyś okazję zobaczyć chłopaków na żywo... Ciesze się, że mogłem w tym uczestniczyć, atmosfera była super, jednak pewien niedosyt pozostał... :(

26.07.2015, 21:06

Miłością do AC DC zaraził mnie mąż, może nie mam porównania do innych koncertów rockowych, ale widząc na scenie starszych Panów , którzy mieli siłę , grać , śpiewać i tak po prostu cieszyć nas swoją obecnością. Prawdziwy fan cieszy się z każdego kontaktu z artystą a tu czym tylko ze wszystko było do dumy.... Szkoda ja jestem super zadowolona z podekscytowani mało pamiętam z koncertu tak więc miło mi obejrzeć filmiki zamierzone w sieci.

26.07.2015, 19:56

Jestem zawiedziony :( byłem na koncercie AC/DC gdy grali na lotnisku w Bemowie... Nie ma porownania. Jestem osobą, ktora w zyciu nie narzeka a probuje widziec pozytywy ale odnosnie dzwieku ( bylem w sektorze G34 w polowie) to opadla mi szczeka niestety. Nie chodzi tu o pieniadze, ktore wydalem. Ten obiekt nie nadaje sie na takie wydarzenia muzyczne. Najpierw myslalem ze tylko ja mam z tym problem ale sasiadujacy fani to potwierdzali. Pomyslalem, ze moze trzeba bylo byc na plycie ale potwierdzacie ze tam tak samo bylo. I jeszcze cos dodam . Na tej trasie postawili na oszczedniejszy wariant. Nie bylo juz rozpedzonej lokomotywy wjezdzajacej na scene, niby dzwon sie pojawil ale wyhladal jakby dzwonek i kilka jeszcze elementow. Nie wspominam nawet o ciszy miedzy piosenkami... Gdzie brakowalo kontaktu z publicznoscia... Ale jak przyjadą jeszcze raz z trasa pozegnalna to oczywiscie pojawie sie obowiazkowo! Tylko blagam .... Nie na Narodowym!!! Pozdrawiam wszystkie fanki i fanow.

26.07.2015, 19:47

Na trybunach na przeciwko sceny też akustyka wołała o pomstę. Wszystko zlane w jeden szum. Dwóch, czy trzech kawałków nawet nie byłem w stanie rozpoznać... Akustycy, którzy przygotowali nagłośnienie mają swoje specjalne miejsce w piekle... I na pewno nie jest to nie jest miejsce z Hell ain't a bad place to be... Wręcz przeciwnie.

26.07.2015, 19:21

Nigdy więcej koncertów na Stadionie Narodowym. Akustyka straszna.Były momenty w których trzeba było się domyślać co jest grane.

26.07.2015, 18:26

Byłem już na różnych koncertach, ale wczorajsze AC/DC to niestety najgorszy koncert na jakim do tej pory byłem - wszystko przez tragiczną akustykę - byłem na płyce, na przeciw. sceny. Pierwsze kilka piosenek można było rozpoznać tylko po rytmie. Wokal całkowicie niezrozumiały, jedna wielka kakofonia. Po 4 utworach sytuacja trochę się poprawiła, ale nadal do znośnego poziomu daleko - jakość była dokładnie taka, jak na prezentowanym nagraniu Highway to Hell z Youtube, czyli tak jakby sąsiad w kiblu puszczał muzykę z komórki siedząc na klopie.... Na szczęście atmosfera była przednia, kapela dała z siebie wszystko, scenografa fajna i to ratuję sytuację. Sam jednak już nigdy więcej na stadion narodowy się nie wybiorę, i każdemu kto ma nadzieję posłuchać na tym obiekcie muzyki radzę to samo - totalna porażka. Jak ktoś jedzie dla samej atmosfery albo znieczuli się przed wejściem alkoholem, to może będzie bardziej zadowolony.
Nie wiem jak to możliwe - stadion we Wrocławiu, Queen - nagłośnienie perfekcyjne, słychać było każde jedno słowo wokalu, to samo w Kraków Arena... Rammstein w Ergo Arenie w Gdańsku - (obiekt tez słynie ze słabej akustyki) - jakoś dało się to wystroić, choć do ideału brakowało to to wciąż klasa różnicy między wczorajszym występem.... Nigdy więcej narodowego.

26.07.2015, 15:35

Byłem na trybunach na przeciw sceny na Metallice i na ACDC... totalna lipa!!!!! No more Narodowy!!!

26.07.2015, 14:35

Każdy kto był już na Narodowym na trybunach wie, że tam nic nie słychać. Do d..y stadion na koncerty się nie nadaje bo akustykę z..li. Dlatego jak już nie ma wyjścia to na narodowy chodzi się tylko na płytę albo trybuny na przeciwko sceny żeby było dobrze słychać. Ja nauczyłam się na Metallice..