Całoroczna bieżnia, baseny przeciwprądowe, stacje kolarskie – to tylko część atrakcji, jakie na poszukujących aktywnych form spędzania wolnego czasu będą czekać w nowym centrum sportowym AdgarFit w Al. Jerozolimskich.

AdgarFit to unikalna strefa sportu, rekreacji, zakupów i spotkań dla fanów aktywnego stylu życia, która powstaje na parterze kompleksu biurowego w Al. Jerozolimskich 181. AdgarFit zajmie łącznie około sześciu tysięcy metrów kwadratowych powierzchni, nie licząc całorocznej ścieżki do biegania o długości prawie kilometra.

Strefa sportu będzie wyjątkowym miejscem, pierwszym tego typu w Polsce, które pod jednym dachem zgromadzi sklepy z akcesoriami sportowymi, poradami specjalistów, a także wyjątkowymi urządzenia, takie jak mini baseny swim jet pools, stacje, w których można zamontować własny rower lub przetestować modele dostępne na rynku.

Na miejscu będzie również nowoczesny klub fitness Gravitan, ze specjalną strefą dla dzieci Gravitan Junior. – Podobnie jak nasze dotychczasowe kluby Gravitan w AdgarFit będzie zawierał wszystkie elementy składające się na klub klasy premium, takie jak: najnowocześniejszy sprzęt i rozwiązania treningowe, elektroniczna strefowa klimatyzacja, podłoga pavigym, bezpłatne śniadania, napoje i owoce oraz wiele innych atrakcji – zapewnia szefostwo Gravitana.
Przyrządy do ćwiczeń zostaną również zainstalowane na ze_wnątrz kompleksu.

Czytaj także: McFIT Fitness Day. Przedpremierowy pokaz z udziałem gwiazd

Na miejscu znajdzie się też profesjonalne centrum medycyny sportowej, fizjoterapii i rehabilitacji oferujące pełen zakres opieki medycznej od diagnozy, przez porady specjalistów, po zabiegi szpitalne i rehabilitację.

W kompleksie swoją siedzibę znalazło też dwujęzyczne przedszkole Ala Ma Kota. Dzieci będą miały do dyspozycji sześć przestronnych, nowoczesnych sal oraz salę gimnastyczną i gabinet specjalistów (m.in. do indywidualnych spotkań z logopedą czy psychologiem przedszkolnym).
Centrum AdgarFit powinno zostać oddane do użytku pod koniec bieżącego roku.

Zostaw e-mail, a my dostarczymy Ci najświeższych informacji

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!