Agnieszka Radwańska odpadła z igrzysk olimpijskich w pierwszej rundzie! [ZDJĘCIA]

Agnieszka Radwańska nie poprawiła swojego wyniku sprzed 4 lat. Podobnie, jak w Londynie, tak i tym razem tenisistka odpadła już w pierwszej rundzie turnieju singlowego. Krakowianka przegrała z Chinką Zheng Saisai. Swoją porażkę tłumaczyła przeziębieniem i niewystarczającą ilością treningów.

Agnieszka Radwańska odpadła z igrzysk olimpijskich w pierwszej rundzie! [ZDJĘCIA]

Źródło: Foto Olimpik/x-news

Agnieszka Radwańska pożegnała się z turniejem olimpijskim już w pierwszej rundzie. Polska tenisistka przegrała z 64. w rankingu Chinką Zheng Saisai. Po porażce swoją słabą dyspozycję tłumaczyła przeziębieniem, a także zbyt małą ilością treningów już po przylocie do Rio de Janeiro.
- Nie lubię i nie chcę się tłumaczyć, ale od razu po podróży złapało mnie przeziębienie. Miałam cichą nadzieję, że mecz zagram dopiero w niedzielę. Nie ułożyło się to tak, jak chciałam - mówiła na konferencji po spotkaniu.

W trakcie meczu sfrustrowana krakowianka połamała również rakietę, co nie spodobało się publiczności. Po meczu Polka wyjaśniła, że na takie zachowanie złożyło się kilka czynników. Przyznała, że od początku gry była zamulona i dodała, że zaledwie dwa treningi po dotarciu do Rio to za mało. Ponadto tenisistka musiała dzielić kort treningowy z innymi zawodniczkami. - Wolałabym trenować sama, ale nie było wyjścia. Wiem, że wszyscy przygotowują się w podobnych warunkach, ale mnie po prostu zabrakło dni na treningi - zakończyła.

To nie koniec przygody Radwańskiej na Igrzyskach Olimpijskich w Rio. Polka zagra jeszcze w mikście, jej partnerem będzie Łukasz Kubot.

Wideo

Aleksandra Podgórska

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

10.08.2016, 11:59

Co to jest" kesz "

10.08.2016, 11:57

Chodzi Ci o wyglond ,czy o co z tą" rakietą "

10.08.2016, 10:37

....i PO,PSL i wszystkich którzy nie popierają tej ekstremy prawicowej która atakuje nasz kraj jak szarańcza

10.08.2016, 00:00

"Lekkoatleci dwoją się i troją", ale to nie dotyczy tenisistów z górnej półki. Punkty rankingowe na olimpiadzie nie są już naliczane, kasa faktycznie stosunkowo niewielka, a Wielki Szlem już w tym miesiącu ;)) Tak wielu tenisistów olało Rio, że Polska mogła wysłać aż 2x więcej tenisistów, niż wcześniej planowano. Pojechała również Radwańska, choć jak inne gwiazdy, olimpiadę mogła olać ;))

09.08.2016, 10:10

Bezczelna. Jak nie ma kasy to Polska g..no ją obchodzi! Po kiego grzyba ją tam wysłali. Lekkoatleci dwoją się i troją, aby zdobywać medale, a gwiazda ma to w ..pie!

09.08.2016, 10:02

Wina Tuska

08.08.2016, 05:18

Obecnie, piąta - "grzeczny" raptusie. Do końca roku, 20-ta jak Cię interesuje. Tak podaje sowiecka agencja.

07.08.2016, 23:41

Szkoda baranie ze nie wiesz ze to trzecia/czwarta rakieta świata.

07.08.2016, 20:08

Taka gwiazda już dawno powinna posiadać porządny prywatny samolot, którym mogłaby podróżować po całym świecie bez żadnych ograniczeń. Wtedy nie musiałaby stać w kolejkach na lotniskach. Jak Rosjanie zwrócą nam tupolewa to może uda się z niego jeszcze coś poskładać. Dla dobrego mechanika to nie problem. Ważne, żeby oddali przed zakończeniem kariery Agnieszki.

07.08.2016, 20:01

Jedno u tej panny jest pewne. Mimika twarzy pokazuje wszystko. Wyjątkowo rozkapryszona mająca o sobie bardzo wysokie mniemanie zawodniczka. Znosi chyba tylko siebie. Utwierdzana w swej wielkości przez wyjątkowego cwaniaczka Fibaka i podobne wszelkiej maści medialne "eksperckie grona tenisa", ma już wszystko bardzo głęboko. Od czasu do czasu złapie kilka zielonych. Reklamy jej wystarczają na dobre życie, po co się wysilać. To tyle. A M E N !!!!!!

07.08.2016, 17:55

Ona zawsze przegrywa wtedy gdy powinna wygrać bo nie docenia tzw.słabszych zawodniczek.

07.08.2016, 15:48

A juz gazecierze przyznali jej medal w najgorszym wypadku srebrny m a wyszlo jak zawsze u niej - miernota

07.08.2016, 15:35

A pies ją ganiał.

07.08.2016, 15:18

Polityka nie ma tu kompletnie nic do rzeczy,także posiłkując się tanim cynizmem - przyznajesz się do braku wiedzy.Jak zresztą ma w zwyczaju ekipa spod znaku Żoliborskiego Bohatera.Radwańska jest bardzo dobrą zawodniczką,ale nigdy nie osiągnie szczytu w światowym tenisie.Manieryzm i słaba psychika jej na to nie pozwolą.Tak naprawdę przegrywa walkę ze sobą, a szkoda, bo ta dziewczyna miała kiedyś w sobie ogromny potencjał.Teraz juz tylko powolny spadek.Szkoda.Mad - poczytaj troszkę, zanim zaczniesz cokolwiek komentować.

07.08.2016, 14:31

On gra dla Polski od początku kariery. Mogła w każdej chwili przyjąć propozycję zmiany obywatelstwa i zarabiać jeszcze większe pieniądze i zaoszczędzić wiele milionów, nie płacąc podatków w Polsce. Radwańska jest najlepszą polską tenisistką, która jako jedyna z światowej czołówki tenisa reprezentuje Polskę. Pozostałe panie wyjechały do Niemiec, Kanady, Danii itd. "Nadymanej swoim ego gwiazdy"? Radwańska jest jedną z najbardziej lubianych tenisistek na świecie ;)) ale KODziarą nie jest i to was boli ;))

07.08.2016, 14:27

Dokładnie, przyjedzie wywalą tylko kase na jej utrzymanie, a wyników zero. To samo co w UK!!! Żenada-nima kasy potężnej nima grania. Jakie przeziębienie i ilość treningów jakoś poza olimpiadą daje rade, szkoda że nie potrafi sie poświecić dla Polski

07.08.2016, 13:53

kto i po co ją wysyłają na OLIMPIADĘ ona nie zagra jak nie ma keszu.

07.08.2016, 13:39

pewnie zwali na długą podróż.