Ambasada USA składa Polakom świąteczne życzenia [ZOBACZ FILM]

Ambasada USA składa Polakom świąteczne życzenia [ZOBACZ FILM] (© Ambasada USA / youtube)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Od czasu Stephena Mulla tradycją jest, że szef ambasady amerykańskiej składa Polakom życzenia świąteczne w ich ojczystym języku. Nowy ambasador USA, Paul Jones stanął na wysokości zadania i nagrał okolicznościowy film.

Plac zamkowy, choinka, mikołaj i elf - w tym świątecznym otoczeniu Paul Jones złożył Polakom świąteczne życzenia. Choć nie obyło się bez językowych wpadek, to trzeba przyznać, że ambasador poradził sobie z językiem polskim naprawdę dobrze. Na szczególną uwagę zasługuje też krawat szefa ambasady, wybrany specjalnie na te szczególną okazję.Paul Jones zastąpił na stanowisku Ambasadora USA charyzmatycznego Stephena Mulla, który zakończył swoją misję we wrześniu bieżącego roku. Znany ze swojej bezpośredniości Mull zaskarbił sobie sympatie Polaków dzięki swojej aktywności na twitterze. Dodać należy, że komunikował się na nim również w języku polskim.


Jeśli jesteś zainteresowany patronatem naszemiasto.pl – napisz pod adres patronaty@naszemiasto.pl
Jeśli chciałbyś zrobić projekt niestandardowy z naszemiasto.pl – napisz pod adres projektyspecjalne@naszemiasto.pl

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!