W sobotę 6 września w Klubie Komediowym przy pl. Zbawiciela Andrzej Milewski znany jako Andrzej Rysuje przygotuje inspiracje do spektaklu improwizowanego w postaci rysunków.

Andrzej Milewski, znany jest z głównie z publikacji swoich prac na stronie Gazety Wyborczej, wyborcza.pl pod pseudonimem Andrzej Rysuje, jego rysunki często odnoszą się trafnie do aktualnych wydarzeń m.in. ze świata polityki. Z dużą dawką ironii potrafi również celnie spuentować absurdy naszej rzeczywistości, obyczaje Polaków, to co często nas bulwersuje artysta potrafi wyrazić w jednym rysunku.

Rysunki przygotowane przez artystę specjalnie na ten spektakl, będą integralną częścią wieczoru, improwizatorzy nie będą wcześniej ich znali a odgrywane sceny do nich będą na żywo i bez scenariusza. Tego wieczoru na scenie zagrają komicy związani z takimi grupami jak Klancyk, Hofesinka i Hulaj.

Czytaj też: We wrześœniu dwudniowy plenerowy festiwal Jazz.It

Charakterystyczne i celne rysunki Andrzeja Rysuje spotkają się w jednym miejscu z energią improwizacji i spontaniczności komików co gwarantuje wieczór pełen zabawy.

Bilety w cenach 20-30zł można rezerwować na: rezerwacje@komediowy.pl.
Więcej informacji znajdziecie na stronie wydarzenia, na Facebooku

Zostaw e-mail, a my dostarczymy Ci najświeższych informacji

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!