AP Czarni pokonana przez Jokera Świecie

Paweł Sikorski
Akademia Pomorska Czarni Słupsk przegrały z Jokerem Świecie 3:0

Obie drużyny rozegrały ze sobą cztery mecze w ramach przygotowań do sezonu. Niestety bilans nadal jest korzystny dla Jokera, teraz wynosi już 5-0. Swoja przewagę potwierdziły już na początku spotkania. Kilku punktowej przewagi nie oddały do końca pierwszego seta, który zakończył się ich wygraną.
W drugim secie AP przebudziło się. Przy stanie 2:15 dla Czarnych machina zacięła się. Pięć asów serwisowych zaliczyła Anna Hohn, kolejnych pięć punktów zawodniczki Jokera dołożyły z akcji i wygrały 25:20.
Trzeci set był już formalnością. Podłamane swoją bezsilnością słupszczanki popełniały seryjnie błędy, a przy tym nie miały żadnej motywacji do gry. Sytuację wykorzystał trener Jokera - Andrzej Nadolny, dając okazję do gry młodym zawodniczkom. Trzeci set zakończył się wynikiem 25:20, a cały mecz 3:0.