Sąd Rejonowy dla Warszawy, Pragi Północ, zdecydował o tymczasowym aresztowaniu 77-latka z Celestynowa, który w ubiegły wtorek zastrzelił swoją żonę i syna.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Rzecznik sądu, Marcin Łochowski, poinformował, że oskarżony trafi do aresztu na trzy miesiące. Z powodów zdrowotnych mężczyzna trafił do szpitala przy areszcie na Mokotowie. Usłyszał już zarzuty zabójstwa, usiłowania zabójstwa oraz nielegalnego posiadania broni. Za te przestępstwa grozi kara dożywotniego pozbawienia wolności.

Do tragedii w Celestynowie doszło podczas zamiejscowej rozprawy sądowej w sprawie podziału majątku. Jeden z jej uczestników, 77-latek, zastrzelił dwie osoby, dwie ranił, a następnie podłożył ogień w domu, w którym odbywała się rozprawa. Zatruty dymem trafił do szpitala.

Wiadomości Warszawa, Wydarzenia Warszawa

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!