Asaf Avidan w Warszawie - wygraj bilety na koncert w Stodole! [ROZWIĄZANY]

redZaktualizowano 
Asaf Avidan w Warszawie materiały prasowe
Obdarzony jednym z najbardziej charakterystycznych głosów na współczesnej scenie muzycznej Asaf Avidan muzykiem został w wieku 26 lat, po trudnym rozstaniu z kobietą. Zapewnia, że każdemu koncertowi stara się nadać wyjątkowy charakter, a jego twórczość jest niezwykle szczera. Muzyk wystąpi 13 listopada 2016 r. w Stodole. Mamy dla Was podwójne bilety na to wydarzenie!

KONKURS ZOSTAŁ ROZWIĄZANY, A ZWYCIĘZCY POWIADOMIENI MAILOWO. PROSIMY O SPRAWDZENIE SKRZYNEK PODANYCH PRZY REJESTRACJI

Czytaj też: Asaf Avidan: Wszystkie historie są o śmierci lub miłości [WYWIAD]

Asaf Avidan w Warszawie - wygraj bilety na koncert w Stodole! [KONKURS]

Co zrobić, aby zdobyć bilety?

1. zarejestrować się w naszym serwisie podając swoje imię i nazwisko (tylko do wiadomości redakcji)
2. Polubić na Facebooku warszawa.naszemiasto.pl
3. Polubić na Facebooku nasz specjalny serwis z konkursami - Konkursy Warszawa

4. odpowiedzieć w komentarzu na pytanie:

Dlaczego to do Ciebie powinny trafić bilety?

Nagrody otrzymają autorzy najciekawszych i najbardziej oryginalnych odpowiedzi. Na Wasze zgłoszenia czekamy do 6 listopada (niedziela) do godz. 23:59.

Zgłoszenia osób niezalogowanych oraz nie mających wypełnionego w całości profilu nie będą rozpatrywane.

Zapoznaj się z regulaminem konkursów w serwisie warszawa.naszemiasto.pl Kliknij tutaj!


Zobaczcie też: [Serwis Koncerty w Polsce: zapowiedzi, fotorelacje, wywiady z artystami, bilety na koncerty

](http://warszawa.naszemiasto.pl/rozrywka/koncerty-w-polsce/)


Jeśli jesteś zainteresowany patronatem naszemiasto.pl – napisz pod adres patronaty@naszemiasto.pl
Jeśli chciałbyś zrobić projekt niestandardowy z naszemiasto.pl – napisz pod adres projektyspecjalne@naszemiasto.pl


Wideo

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

2016.11.06 23:58:57

Mój komentarz jest trzynasty, Asaf gra koncert trzynastego - to nie może być przypadek! A tak poważnie, to mógłby się w ten sposób odwdzięczyć osobie, która poprzednio zaprosiła mnie na koncert artysty, po którym zostałem jego wielbicielem.

2016.11.06 23:56:26

Mam wizje. Z przyszłością rzecz jasna. To takie moje małe widzimisię, które ewoluuje, a może już ewoluowało. Widzimisię nie oznacza już kolejnej pary czegokolwiek, czyli szpilek - centymetrów 12. Widzimisię to praca twórcza. Tworzenie nierzeczywistej rzeczywistości. Wymyślanie. Jeśli istnieje piekło to budzik dzwoniłby tam o 4:30, mój zaś dzwoni 6:30 codziennie, więc można śmiało przypuszczać, że nie jestem w piekle. Jeśli nie jestem w piekle to moim widzimisię jest RAJ NA ZIEMI. Widzę to tak: ja i on w Stodole. Brak słomianego zapału. Maestro: muzyka! On śpiewa tylko dla mnie. Dookoła pełno ludzi. W końcu w raju znajdzie się miejsce dla każdego: kto jest niepoprawnym marzycielem (widzimisię) i ma bilet. Bilet na koncert Asafa Avidana.

2016.11.06 21:42:30

Chciałabym, by bilety trafiły do mnie, bo chciałabym za ich pomocą powiedzieć mojemu nowemu chłopakowi: "baby i'm yours". Chciałabym jak w klipie "over my head" ukraść go, wypożyczyć na chwilę, schować przed całym światem i zabrać właśnie na ten koncert. Jako, że niedługo praca zabierze go na 700 km dalej co najmniej... i ciężko mi się z tym pogodzić, chcę choć teraz przeżyć z nim tyle niezapomnianych chwil, ile tylko się da, bo widywać będziemy się rzadziej, a serce mi pękło na milion kawałeczków. Chciałabym jak w tym klipie odpalić auto, pojechać przed siebie i nacieszyć się sobą. Chciałabym się z nim upić euforią na tym koncercie, na zawsze zaszufladkować te wspomnienia w mojej głowie i wracać do nich ilekroć będzie mi smutno, a on będzie daleko. Chciałabym jechać razem stopem na przyczepie, szukać słońca i śpiewać do tych samych słów piosenek! I może się to wydawać dziwne, bo było i dla mnie, ale są osoby, z którymi chce się przeżywać więcej, mocniej i szybciej. I bardzo cieszyłabym się, gdyby to było w najbliższy weekend, bo czasu nie mamy za wiele... a kilometry są bezlitosne. I pewnie "one day" to wszystko mu opowiem, ale póki co gram twardą i chcę z uśmiechem powiedzieć :"pakuj się, mam niespodziankę", przeżyjemy tysiąc emocji bez słów w wersji z turbo doładowaniem :)

2016.11.06 12:50:18

"One day baby, we'll be old

Oh baby, we'll be old

And think of all the stories that we could've told.."

Życie składa się z małych historii. Asaf w jednej ze swoich piosenek śpiewa o rzeczach, których wraz z dziewczyną nie zrobili, a mogliby zrobić i wspominać na starość... Ja nie chciałabym utracić szansy uczestniczenia w koncercie Asafa. Byłoby to niesamowite przeżycie, wydarzenie, które na pewno wspominałabym jako staruszka. Gdyby dzięki waszej uprzejmości bilety trafiły do mnie, taką szansę wykorzystałabym i bawiłabym się na 100%, a Asaf miałby pod sceną dwie wierne fanki (mnie i moją przyjaciółkę) jego twórczości!

2016.11.04 13:05:53

Jak śpiewa mój ulubiony artysta, „One day, baby, we’ll be old…”… Hmm… Kiedyś pewnie tak, ale nie będę czekać tak długo ! Asafa Avidana chcę zobaczyć już teraz! Dlaczego właśnie ja powinnam otrzymać te bilety? Bo w innym przypadku dotknęłyby mnie „Shades of sad”.

Ja jednak wolę „Gold shadow”- chcę na tym koncercie krzyczeć z radości i płakać ze szczęścia, tańczyć, wirować, śmiać się, zapominać, zatracać się w muzyce i odnajdywać w pięknych tekstach.

Chciałabym, żeby po koncercie szepnął mi na ucho „Hey women”, bo jako wierna fanka będę śpiewać razem z zespołem pod sceną, odśpiewam mu zatem wtedy „Baby if you want me” ;-)

Folk, rock i blues to moje trzy żywioły. A ten czwarty to ja, kiedy jestem na koncercie. Bardzo wierzę, że się uda- w końcu wiara czyni cuda !

2016.11.04 09:05:56

Chciałabym wygrać bilety i zabrać na koncert teściową, ponieważ to ona ostatnio zaprosiła mnie na koncert i chciałabym się jej zrewanżować :D

2016.11.03 20:31:34

Dlatego, że doskonale pamiętam zdzieranie gardła przy Reckoning Song, razem z przyjaciółmi w zadymionym pokoju, a potem zagłębianie się w twórczość Asafa i zaskoczenie, że ten koleś ma dużo więcej do powiedzenia niż kilka linijek, łatwo wpadającego w ucho, tekstu. Prawda i emocje są tym co odnajduję w jego muzyce, jestem pewna, że jego koncerty to niesamowita atmosfera, podróż w zakamarki duszy każdego człowieka, chciałabym przeżyć ten spektakl razem z bardzo bliską mi osobą.

2016.11.01 22:57:47

Słuchając jego piosenek potrafię odpłynąć myślami, oderwać się od codziennej rutyny, pogrążając się w marzeniach.Asaf ma fajny głos i śpiewając w tym pięknym języku, sprawić że zakochałam się. Dzięki niemu ostatnio słucham muzyki w języku hebrajskim i arabskim. Chętnie posłucham na żywo jak śpiewa ten młodzieniec.

2016.10.30 15:08:25

Asaf spiewal w swoim hicie " One day...' a ja proszę o kilka godzin z jego znakomitym i porywającym flow....;)

2016.10.27 22:28:59

Moja przygoda z Asafem Avidanem zaczęła się rok temu od albumu Gold Shadow i przyznam, że bardzo poruszył mnie pierwszy odsłuch tej płyty. Wszystko przez niesamowitą barwę głosu tego artysty. Nie do podrobienia: Pełen emocji i nostalgii. Coś niesamowitego i poruszającego jest w tym artyście, że wprost nie można się oderwać od dalszego słuchania.

Mój ulubiony utwór "My Tunnels Are Long and Dark These Days" to nastrojowa ballada, którą pokochałam od pierwszego przesłuchania. Od tamtego czasu Asaf stał się dla mnie wzorem prawdziwego muzyka, który tworząc muzykę obnaża się ze swoich uczuć i dzieli się swoimi emocjami z innymi. Wydaje mi się, że nawet ci, którzy go wcześniej nie słuchali dadzą się porwać tej nastrojowej muzyce.

Jestem pewna, że koncert będzie dopełnieniem mojej przygody z muzyką Asafa, bo przede wszystkim będę mogła przekonać się na żywo jaka jest jej siła i piękno. Dlatego mam nadzieje, że te bilety trafią do mnie, bym mogła być świadkiem tego pięknego wydarzenia.

2016.10.27 21:37:33

W myśl zasady ,,kto pierwszy - ten lepszy" właśnie to do mnie powinny trafić bileciki na koncert:)Żarty - żartami powód jest to żaden ale powinno to również co nieco być brane pod uwagę:)Jak dotąd nie byłem na za wielu koncertach, ale każdy na jakim byłem był dla mnie niezapomnianym przeżyciem i mam nadzieję, że tradycji stanie się zadość i koncert Asafa również na długo pozostanie w mojej pamięci.