Trick Truck Plus Animacje sportowe i wirtualne gry w namiocie wypełnionym pozytywnymi dźwiękami. To tylko niektóre z atrakcji rozstawionego pod Pałacem Kultury miasteczka rozrywki.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Trick Truck Plus Animacje sportowe i wirtualne gry w namiocie wypełnionym pozytywnymi dźwiękami. To tylko niektóre z atrakcji rozstawionego pod Pałacem Kultury miasteczka rozrywki.

Teren wokół Pałacu Kultury nie musi być smutnym, opuszczonym placem. Udowodnili to organizatorzy Trick Truck Plus - wakacyjnego miasteczka rozrywki zorganizowanego w wypełnionych atrakcjami namiotach. Gwarantują, że każdy znajdzie tu coś dla siebie. Sportowcy aktywnie spędzą czas, a miłośnicy rozrywki intelektualnej wypróbują nowinki na rynku gier komputerowych. Trzeba się jednak śpieszyć - jutro miasteczko jedzie dalej w Polskę.

Fanów gier komputerowych ucieszy część główna miasteczka: Cyberarena 36i6 ze stanowiskami komputerowymi i konsolami przeznaczonymi do bezpłatnej gry. Dzięki sieci bezprzewodowej możliwe będzie też granie zespołowe. Organizatorzy proponują zawody w "Counter Strike'a", "Fifa '09" czy "Fight Night Round 3". Dla zwycięzców turniejów przewidziano nagrody w postaci gadżetów komputerowych.

Będzie też specjalne stanowisko Xboksa, na którym będzie można pograć w najnowsze gry, m.in. najpopularniejszego obecnie "Guitar Hero". Organizatorzy zapewniają także świetną zabawę z bezprzewodowym pilotem konsoli Wii.

Dwunamiotowa cyberprzestrzeń to tylko jeden z hitów Trick Truck Plus. Dla fanów motoryzacji organizatorzy przygotowali nie lada atrakcję: na pl. Defilad wjedzie stylowy amerykański ciągnik, który będzie można podziwiać przez cały dzień. Zaś co godzinę odbywać się tam będą prezentacje... tańczącego samochodu. Lowrider to jedyne w Polsce auto wykonujące akrobacje taneczne w rytm muzyki. Naprawdę warto zobaczyć, jak porusza się w takt miksowanej przez DJ-ów muzyki.

W Strefie Gier Simplusa powstało boisko do gry w siatkówkę, na którym rozgrywane będą nie tylko tradycyjne mecze. Organizatorzy proponują także krótki kurs choreografii dla kibicek. Chętne panie będą mogły poczuć się jak cheerleaderki podczas meczu w amerykańskim liceum. Każda z uczestniczek dostanie specjalne pompony.

Dzięki maszynie pomiarowej fani sportu będą mogli zmierzyć, z jaką prędkością serwują piłkę, skaczą do jej zablokowania (dla utrudnienia z ciężarkami na nogach) czy strzelają lotkami do tarczy. A wszystko przy dźwiękach najgorętszych wakacyjnych przebojów.

Wstęp do miasteczka Trick Truck Plus jest bezpłatny. Impreza rozpocznie się o godz. 12. Organizatorzy proponują jednak, by przyjść wcześniej - już od 11 trwać będzie kompletowanie zespołów do zabaw interaktywnych.

Trick Truck Plus to ogólnopolska impreza objazdowa, która wystartowała znad morza 11 lipca. Amerykańska ciężarówka odwiedzi w ciągu niecałych dwóch miesięcy łącznie 16 polskich miast. Następne imprezy konwoju rozrywki odbędą się w Trójmieście i Chałupach, a także w Łodzi podczas turnieju siatkarskiego Memoriału Huberta Wagnera. W Warszawie bawi tylko dwa dni - wczoraj i dziś do godz. 20.

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!