Bagaże zapominalskich podróżnych

Bagaże zapominalskich podróżnych zostaną wystawione na licytację 15 lutego (© Fot. Wojciech Matusik/Polskapresse)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Walizki, torby i inne bagaże pozostawione przez zapominalskich pasażerów stołecznego lotniska będzie można kupić na nietypowej licytacji organizowanej przez Air-Kiosk LOT. Zawartość walizek będzie jednak tajemnicą aż do zakończenia licytacji. Aukcja bagaży na Lotnisku Chopina już 15 lutego.

Punktualnie o godz. 12 w biurowcu PLL LOT przy ul. 17 stycznia odbędzie się aukcja, na której będzie można wylicytować bagaże nieodebrane przez pasażerów lotniska. To będzie pierwsza taka akcja na Lotnisku Chopina.

Aukcja bagaży na Lotnisku Chopina: Licytacja z niespodziankąUczestnicy aukcji będą mogli kupić walizki i torby nieodebrane przez pasażerów warszawskiego portu lotniczego, ale zarówno przed, jak i podczas licytacji nie zostanie ujawniona ich zawartość. - Bagaże zostaną udostępnione do obejrzenia na godzinę przed rozpoczęciem pierwszej licytacji. Zakazuje się dotykania i otwierania bagażu przed jego wylicytowaniem – podają organizatorzy aukcji bagaży na Lotnisku Chopina. A co jeśli w wewnątrz walizki znajdą się przedmioty, które nie nadają się do sprzedaży? - W przypadku ujawnienia w bagażu, a przed jego wydaniem nabywcy przedmiotów, których posiadanie jest zabronione, takie rzeczy zostaną przez sprzedawcę usunięte i postąpi on z nimi zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. Taki sam obowiązek obciążą nabywcę, jeżeli ujawnienie nastąpi po wydaniu bagażu - czytamy w regulaminie aukcji.

Czytaj także: Lotnisko Chopina - nowe sklepy i restauracje po przebudowie Terminala A

Aby wziąć udział w licytacji, należy kupić wcześniej bilet przez stronę AirKiosku i 15 lutego przyjść z wydrukowaną fakturą za jego zakup do biurowca PLL LOT. Wstęp na aukcję bagażu na Lotnisku Chopina kosztuje 15 zł. Trzeba się jednak spieszyć, ponieważ liczba biletów jest ograniczona.

Zobacz komentarz satyryczny do tego wydarzenia: KLIK

Zostaw e-mail, a my dostarczymy Ci najświeższych informacji

Komentarze (5)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Arczi (gość)

Pewnie że wszystko jest już przed licytacją przejżane , ja to wole pojechać do Angli na licytacje i mam pewność że podróż się wróci .

sebek1705 (gość)

Pójdę tylko popatrzeć bo te bagaże na bank są przebrane i to ostro mój ojczym pracuje na tym lotnisku i z tego co mówi to nie ma co dawać więcej niż 30zł bo prawdopodobnie tak to przetrzepali że to szok no chyba że o jakimś zapomnieli

ja (gość)

no tak chca jakw Ameryce zrobic sie programow tv naogladali.tyle ze Polak najpierw przetrzepie bagaze zabierze co lepsze potem reszte wystawia.

Parzych (gość)

Hehe, przetrzepali z wartościowych przedmiotów, a teraz ludzie będą licytowali chłam... ŻENADA!!!