Aukcje WOŚP 2017. Najciekawsze i najbardziej absurdalne przedmioty!

red

W ramach charytatywnych aukcji WOŚP można wylicytować m.in. działkę na Bahamach, przywilej bycia rycerzem przez jeden dzień i dziesiątki nie mniej zaskakujących atrakcji. Zobaczcie najciekawsze i najpopularniejsze aukcje WOŚP 2017! Kliknij w zdjęcie, aby przejść do linków.

Wideo

polecane: "Bez ściemy" o prawnikach

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

15.01.2017, 12:21

Jesteś zwykłym gównem.

10.01.2017, 20:22

Absurdeksualana to jest pomoc dla złodzieja. Nie tylko serc ale i mamony.

09.01.2017, 15:46

Działkę na Maderze od nowoczesnej może by jeszcze wystawić

09.01.2017, 11:34

Przejażdżka białym Ferrari to zdaje się w GTA V sądząc po zdjęciu. Chciałbym zobaczyć minę zwycięzcy jak się dowie za co tak naprawdę zapłacił. I mam nadzieję że obije mordę cwaniakowi który to wystawił.

09.01.2017, 10:18

Ale Ty gościu jesteś IDIOTA

09.01.2017, 07:33

ten "ruch społeczny" już by nie istniał.. Tylko że media chronią Owsiaka - informacje o tym ze miał jakieś procesy w zasadzie się nie przebiły. W TV. nie pokazali jak odmawia okazania sądowi ksiąg rachunkowych. Jak tłumaczy że nie pamięta czy jest prezesem firmy która bierze lukratywne zlecenia od WOŚP. Bardzo wielu rzeczy zwykli ludzie po prostu nie wiedzą - stąd "juras" ma jeszcze zwolenników.
Mamy intrnet - poświęc 10 minut by poszukać informacji. Ja sam popierałem Owsiaka jeszcze dwa lata temu.

09.01.2017, 07:26

cool szkoda tylko że Owsiak prawdopodobnie od lat kradnie część tych pieniędzy zlecając bezprzetargowo jako WOŚP różne prace trzem swoim firmom... Smutne - bo przez wiele lat go broniłem - ale w świetle jego zachowania na procesach straciłem nadzieję ze jest to człowiek uczciwy....

08.01.2017, 22:15

nagotuj zupy i podaj zonie i dzieciom

08.01.2017, 22:11

czytam i sam nie wierzę w to co tutaj jest wypisywane.Wielka Orkiestra zrobiła więcej dobrego w tym kraju niż 99% tych wałkoni z sejmu. Pomogła wielu ludziom i w każdym szpitalu widać efekty tej działalności.ludzie uszanujmy to!!!

08.01.2017, 17:30

Owsiak Ty cwaniaku !!!
do pracy z tobą a nie żeby dzieci zbierały na twoje rodziny żeby was się dobrze żarło a jeszcze lepiej chlało bo wariata każdy potrafi strugać że sobie w nos założysz jakieś blach możesz ich sobie założyć nawet na d u p i e ,,,,,,,,,,,, ale od nas nie dostaniesz grosika ja muszę rano wstawać i zapierd ==dalać do Portu żeby utrzymać rodzinę .

08.01.2017, 13:39

nie wkładam w puchę ale i z niej nie wy.ciągam. wiadomo? - eutanazja ponoć tańsza niż leczenie. w czasach gdy oszust za oszustem na wnuczka robi w bambuko, to strach się bać.

08.01.2017, 10:23

A czy można o dać do licytacji wyroki pieniacza Sądowego z Rumi który już nie żyje ?
jest ich sporo we wszystkich Prokuraturach /Sądach /
Sąd go nie osądził ale za to go osądzą ci na górze chyba poszedł do piekła pisać donosy .

07.01.2017, 23:21

Mam kilka owsików, które wygrzebałem z d.py!! chętnie oddam na licytację!

07.01.2017, 16:28

Najważniejsze jest że orkiestra dalej gra dla dobra seniorów i dzieci i niech temu warszawskiemu durniowi i jego marionetkom pokaże że są nikim aby ten ruch społeczny zatrzymać.

06.01.2017, 15:32

Wspieram.to/wosp - Wirtualne Serce WOŚP - Już dziś możesz stać się jego częścią