awaria na marszałkowskiej

awaria na marszałkowskiej (© archiwum)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Awaria na Marszałkowskiej. Pasażer jednego z tramwajów jadących ulicą Marszałkowską - za placem Bankowym, w kierunku Centrum - zasłabł w wagonie. Pomimo pomocy lekarzy pogotowia i reanimacji, mężczyzna zmarł. Ruch stanął na ponad godzinę.

Awaria na Marszałkowskiej. Tramwaje stanęły w korku



W tramwaju numer 18, który zatrzymał się na wysokości ulicy Królewskiej, przez około godzinę próbowano uratować starszego mężczyznę, który zasłabł w wagonie. Pomoc dotarła po godzinie 17 i pomimo godziny prób reanimacji, pasażer zmarł.

W związku z tym zdarzeniem, na torach tramwajowych na Marszałkowskiej, powstał ogromny korek. Utrudnienia trwały około dwóch godzin. Tramwaje, które powinny jechać Marszałkowską, zostały przekierowane na al. Jana Pawła II.

Przed 19.00 Zarząd Transportu Miejskiego poinformował o przywróceniu ruchu i opóźnieniach w kursowaniu linii 4, 15, 18, 35.

Zostaw e-mail, a my dostarczymy Ci najświeższych informacji

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!