AZS Politechnika pokonała Tytan AZS Częstochowa 3:2

W sobotnim spotkaniu, które odbyło się na ursynowskiej hali Arena, warszawscy Inżynierowie w końcu odnieśli sukces.

Niesamowita przemiana i zwycięski pościg Politechniki

Stołeczni kibice długo na to czekali. W czwartym w tym sezonie spotkaniu udało się. AZS Politechnika pokonała 3:0 Tytan AZS Częstochowa.

Kibice, którzy zebrali się w hali Arena Ursynów mieli na co popatrzeć. Bez emocji i walki się nie obeszło. Po dwóch pierwszych setach wydawało się, że zwycięstwo należny do Częstochowy, która prowadziła 2:0. Najbardziej zaciętym setem był set 4, podczas którego doszło do nieporozumień zawodników Politechniki z sędziami.

Sędzia dwukrotnie odgwizdał nieczyste odbicie piłki przez zawodnika Politechniki, (za co ten dostał żółta kartkę) co doprowadziło do dyskusji z sędziami. Jednak mimo niewielkich problemów zwycięstwo odniosła Politechnika.

Najlepszym zawodnikiem meczu został Wojciech Żaliński. Kolejny mecz: 15 marca o godz. 20:00 na Torwarze.

AZS Politechnika Warszawska**3 : 2**Tytan AZS Częstochowa
(22:25, 20:25, 25:22, 26:24, 15:9)