Porady stylistów, makijażystek, wizażystek, pokazy mody, warsztaty, spotkania z kobietami dla których nie ma nic niemożliwego - w sobotę 4 marca w centrum Expo XXI odbędzie się impreza dla wszystkich kobiet - Babski Dzień 2017.

Babski Dzień 2017


Jeden raz w roku w Warszawie odbywa się wydarzenie dedykowane wszystkim paniom. Babski dzień, bo o nim mowa to spotkanie dla kobiet, które szukają inspiracji, wytchnienia od codzienności, chcą miło spędzić czas a przy okazji zrobić fajne zakupy i sprawdzić nowości rynkowe.


Babski Dzień, 4 marca (sobota) 2017 r., ul. Prądzyńskiego 12/14, wstęp 20 zł.


Panie, które odwiedzą 4 marca centrum Expo XXI przy Prądzyńskiego 12/14 będą mogły skorzystać z lekcji z osobistym trenerem fitness, dobrać odpowiednią dietę, skorzystać z porad stylistki, makijażystów czy dobrać dla siebie odpowiednią fryzurę. Panie będą też miały okazję posłuchać ciekawych wykładów, zobaczyć pokazy mody. Nie zabraknie też spotkań z interesującymi kobietami, które swoją postawą udowadniają, że nie ma nic niemożliwego.

To nie wszystkie atrakcje. Babski Dzień to również bezpłatne USG piersi i porady na temat zdrowia - konsultacje dermatologiczne i z zakresu medycyny estetycznej. Kobiety mające problemy z kręgosłupem będą mogły zasięgnąć porad fizjoterapeutów oraz zapoznać się z ćwiczeniami, które powinny wykonywać. Będziecie także mogły wziąć udział w warsztatach kulinarnych, warsztatach decoupagu czy doboru sera do wina. Odbędą się też warsztaty udzielania pierwszej pomocy i chodzenia na szpilkach. Podczas Babskiego Dnia panie będą mogły skorzystać z sesji zdjęciowej, posłuchać ciekawych wykładów z zakresu psychologii, prawa i finansów. Nie zabraknie też coś dla fanek aktywnego spędzania czasu - będą zajęcia z jogi praz spotkania z trenerami osobistymi fitness. Obecni podczas wydarzenia dietetycy udzielą porad na temat diety eliminacyjnej - np. bez mleka, glutenu, jajek czy innych alergenów.

Dla uczestniczek Babskiego dnia zaśpiewa Anita Lipnicka.
Przez cały dzień będą się odbywały konkursy. Organizatorzy przygotowali ponad 1000 nagród!

Bilet w cenie 20 zł do nabycia przed wejściem w kasach Centrum EXPO XXI Warszawa, przy ul. Prądzyńskiego 12/14.


Zobaczcie też: Pin Up Candy: Na scenie myślę o seksie

Czytaj także

    Komentarze (1)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!