W październiku 2014 roku, przy ul. Emilii Plater 25 został oficjalnie otwarty Barberian Academy Warszawa & Barber Shop. Pamiętacie kultowych golibrodów? To właśnie w Śródmieściu Adam "Nergal" Darski postanowił otworzyć swój salon. Porozmawialiśmy z nim o szczegółach. Sprawdźcie!W Barberianie będzie można się ogolić, ale także szkolić z golenia. Oprócz tego w salonie znajdziemy profesjonalne kosmetyki do pielęgnacji zarostu. Tak! Wstęp tylko dla mężczyzn.

- Mam nadzieję, że ten projekt rozpocznie się w Warszawie, ale będzie rezonował też na inne miasta w Polsce. Chodzi o zarażanie ludzi czymś „przefajnym” - mówi Adam "Nergal" Darski w wywiadzie dla Naszego Miasta i dodaje: Chcę zakorzeniać w ludziach świadomość czym jest barbershop, czym jest kultura barberska. Chciałbym, żeby każdy facet wiedział, że może dbać o siebie i iść do takiego miejsca. Tam znaleźć swoją enklawę, przestrzeń, w której po prostu poczuje się dobrze i komfortowo.

Czytaj też: Nergal w Warszawie. Już wrócił z feralnej podróży[ZDJĘCIA]

Skąd, znany z mocnego grania Nergal, czerpie unikatową wiedzę i zgłębia tajniki golenia? - Sami się uczymy, ale chcemy zarażać i przenosić tą pasję dalej. Dlatego stworzyliśmy akademię barberską. Podróżując z zespołem Behemoth po całej Europie, w każdym mieście szukałem barberów. Odwiedzałem ich salony, pytałem czy mogę porozmawiać i zrobić im zdjęcia. To otwarte miejsca, przyjść tam może każdy z ulicy. Chcę, żeby tak samo było przy Emilii Plater - mówi artysta.

Salon Barberian Academy Warszawa, przy ul. Emilii Plater 25 będzie czynny od 18 października 2014. Informacje o usługach możecie znaleźć na ich Facebooku.

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!