Będą wspominać Tarchomin z lat 80. Możesz odebrać darmowy album Będą wspominać Tarchomin z lat 80. Możesz odebrać darmowy album

Wiesław Antosik zatrzymał na kliszy wiele unikatowych momentów historii Tarchomina. Fundacja AVE, dzięki wsparciu finansowemu z białołęckiego wydziału kultury, wydała zdjęcia Pana Wiesława w formie albumu „Tarchomin '80”, do którego opisy stworzył Bartek Włodkowski. (© Fot. Pixabay.com/Zdjęcie ilustracyjne)

Wiesław Antosik zatrzymał na kliszy wiele unikatowych momentów historii Tarchomina. Fundacja AVE, dzięki wsparciu finansowemu z białołęckiego wydziału kultury, wydała zdjęcia Pana Wiesława w formie albumu „Tarchomin '80”, do którego opisy stworzył Bartek Włodkowski.

Duży udział w całym przedsięwzięciu miała córka fotografa – Marta, która podzieliła się opowieściami ojca, zmarłego w 2013 roku. Album z niepublikowanymi nigdzie wcześniej fotografiami będzie można otrzymać bezpłatnie podczas spotkania promocyjnego w ratuszu Dzielnicy Białołęka.

Spotkanie uświetni Marek Sierocki, mieszkający na Białołęce, znany wszystkim dziennikarz muzyczny z redakcji Teleexpressu. Zaproszony przez organizatorów gość opowie o muzycznej scenie Tarchomina sprzed lat. Nie zabraknie wspomnień o słynnych klubach – Arkonie i Porajach

Wydarzenie odbędzie się 17 lutego w ratuszu Dzielnicy Białołęka przy Modlińskiej 197. Początek od godziny 17:30. Wstęp wolny. Szczegóły wydarzenia https://www.facebook.com/BialoleckiOsrodekKultury/photos/gm.399555177156392/1967962983232767/?type=3&theater.


Zobaczcie też: Galeria Północna już działa! Obejrzeliśmy wnętrze gigantycznego centrum handlowego!

Czytaj także

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!