"Belfer" to polski serial kryminalny, w którym nie ma miejsca na półprawdy. Szybko zyskał opinię jednej z najlepszych produkcji ostatnich lat.

Belfer, premiera DVDTen serial szybko zdobył rzesze widzów i zyskał bardzo pozytywne opinie. Stało się tak za sprawą dobrego scenariusza, historii trzymającej w napięciu i aktorskiej obsady.
Śmierć młodej dziewczyny wstrząsa lokalną społecznością. W tym samym czasie w Dobrowicach zjawia się Paweł Zawadzki. Kim jest? Dlaczego nauczyciel z renomowanej warszawskiej szkoły podejmuje pracę na prowincji? Paweł rozpoczyna własne śledztwo. W obliczu zbrodni nie ma miejsca na półprawdy. Jednak, chociaż wszyscy się tu znają i wiedzą o sobie wszystko, Pawłowi nikt nic nie powie. Belfer zostaje sam.

W Warszawie z okazji premiery DVD serialu "Belfer" odbyło się spotkanie z twórcami tej produkcji.
O swojej pracy opowiadali m.in. współscenarzystka serialu Monika Powalisz oraz przedstawiciele obsady: Patryk Pniewski, Paulina Szostak, Sebastian Fabijański i Malwina Buss.


żródło: Agencja TVN

Rozrywka

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!