Chwytajcie za aparaty. Rozpoczęła się właśnie czwarta odsłona konkursu fotograficznego organizowanego przez Urząd Dzielnicy Białołęka.

Białołęka to dynamiczna dzielnica. Tam gdzie jeszcze kilka lat temu były pola i łąki, dzisiaj powstają osiedla i sprowadzają się nowi mieszkańcy. W krajobraz Białołęki oprócz bocianów wpisały się również żurawie … te budowlane. Dlatego wszystkich miłośników fotografowania zachęcamy do uchwycenia metamorfoz dzielnicy. Zróbcie zdjęcie Białołęce i pokażcie co zmienia się w Waszym otoczeniu lub jak zmieniają się ludzie wokół Was.

Termin nadsyłania prac mija 15 października. Na zwycięzców czekają nagrody rzeczowe w postaci wybranego przez siebie sprzętu fotograficznego. W tym roku przygotowaliśmy coś specjalnego – nagrodę publiczności. Serwis warszawa.naszemiasto.pl zorganizuje plebiscyt, w którym najlepsze zdjecie wybierzecie Wy!
Autor zdjęcia, które uzyska najwięcej Waszych głosów otrzyma voucher na kurs fotograficzny, a jego zdjęcie ma szansę na prezentację na infoscreenach serwisu naszemiasto.pl w metrze.

Konkurs adresowany jest do wszystkich fotografujących. Niepełnoletni fotografowie mogą wziąć udział w konkursie za zgodą opiekunów. Każdy uczestnik może zgłosić na konkurs maksymalnie 3 fotografie. Przed udziałem w konkursie zapoznajcie się z regulaminem dostępnym na www.bialoleka.waw.pl.

Pamiętajcie, że Wasze zdjęcia nie lądują w szafie. Najlepsze fotografie są prezentowane na wystawie pokonkursowej w różnych częściach stolicy. Tym samym to Wy pokazujecie Białołękę warszawiakom i turystom odwiedzającym nasze miasto.


Bądź na bieżąco! Twoje lokalne informacje - serwis specjalny dla Białołęki


Organizatorzy: Urząd Dzielnicy Białołęka
Sponsor nagrody publiczności: Akademia Fotografii Amatorskiej AFA
Serwis naszemiasto.pl został patronem medialnym konkursu.

Regulamin konkursu

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!