Trzydziesta czwarta edycja Biegu Chomiczówki rozgrywanego na dystansie 15 kilometrów odbędzie się już tradycyjnie w trzecią niedzielę roku - tym razem termin ten wypada 15 stycznia 2017 r. Imprezie towarzyszyć będzie 12. Bieg o Puchar Bielan, w którym do pokonania będzie pięć kilometrów. My rozdajemy pakiety startowe na oba te dystanse!

Opłata startowa w przypadku zgłoszeń i opłat dokonanych przez internet do 5 stycznia wynosi 30, 40 lub 50 złotych - w zależności od wybranego wariantu pakietu startowego. Między 13 a 15 stycznia pakiet będzie można kupić w biurze zawodów w cenie 60 złotych. Z opłaty zwolnieni są: zawodnicy niepełnosprawni oraz osoby, które ukończyły 70 lat.

Zapisać można się pod tym linkiem.

Bieg Chomiczówki 2017. Wygraj pakiet startowy! [KONKURS]


Co zrobić, aby go zdobyć?

1. zarejestrować się w naszym serwisie podając swoje imię i nazwisko;

2. Odpowiedzieć w komentarzu pod tym artykułem na pytanie:

Dlaczego to właśnie Ty powinieneś/powinnaś wystartować w tym biegu?3. Napisać, na który z biegów (Bieg Chomiczówki na 15 km czy Bieg o Puchar Bielan na 5 km) chcesz otrzymać pakiet startowy.

UWAGA: Do biegu zostanie zarejestrowana osoba, z którego konta został wystawiony komentarz. Nie ma możliwości zgłaszania innych osób!

Pakiety startowe otrzymają autorzy najciekawszych, najzabawniejszych i najbardziej oryginalnych odpowiedzi. Na Wasze zgłoszenia czekamy do 8 stycznia (niedziela) do godz. 23:59.

Zgłoszenia osób niezalogowanych oraz nie mających wypełnionego w całości profilu nie będą rozpatrywane.

Zapoznaj się z regulaminem konkursów w serwisie warszawa.naszemiasto.pl Kliknij tutaj!

Więcej o biegach w Warszawie znajdziesz na naszym wydarzeniu na Facebooku:

Bieganie

Komentarze (16)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

katarzyna.wyrzykowska@...

Witam:) Bardzo Chciałabym wygrać pakiet na Bieg Chomiczówki 15 km. Wybrałam ten dystans ponieważ byłby to mój pierwszy uliczny bieg na taką ilość km. Oczywiście zdarzyło mi się biegać taki dystans ale tylko samej i raczej tak dla przyjemności czy z powodu dużej ilości wolnego czasu :) Fajnie by było rywalizować z innymi biegaczami na takim dystansie i super by było uzyskać dość zadowalający czas. Byłby to mój poważniejszy trening przed półmaratonem warszawskim w marcu. Ale także chciałabym wygrać ten pakiet ponieważ kocham takie akcje, poznaję biegaczy, i uwielbiam kolekcjonować medale :) :)

werka2506@...

Chciałabym dostać pakiet na 5km, ponieważ uwielbiam biegać. Naprawdę systematyczne treningi biegowe od listopada wymagały ode mnie wiele poświęceń, motywacji i zaangażowania, a teraz chciałabym sprawdzić czy są tego efekty. Poza tym wiele osób polecało mi ten bieg i sama chciałabym się o tym przekonać. Dodatkowo byłby to dla mnie start kontrolny przed triathlonem zimowym :) Mam ndzieję że szczęście się do mnie uśmiechnie i uda mi się wygrać pakiet :)

Artur Filipkowski

Chciałbym dostać pakiet na 5 km aby uczestniczyć w biegu razem z moją Teściową! To ona parę miesięcy temu zainspirowała mnie i zmotywowała do "latania" jak my to nazywamy! Zabrała mnie na pierwsze zawody (Biegnij Warszawo) udało mi się zrobić dystans i tak o to zostałem biegaczem! biegam 3 razy tygodniowo, po 5 km, czy to zima czy to deszcz czy to skwar czy to kac poworoczny, zawsze trzeba przebiec! Teraz chce jej zrobić wielką radość i pobiec wraz z nią w PUCHARZE BIELAN! A przy okazji pobiegnę najszybciej jak umiem, tak aby ustanowić swój rekord :)
Dla Teściowej! Kocham Cię Teściowa :)!

LenaBiega

Ostatnio mam przerwę w bieganiu, teraz ciągle zwlekam z powrotem. Dodał mnie leń.
Potrzebuje kopa motywacyjnego, żeby powrócić do biegania - taki wygrany pakiet byłby idealny. (5 km)

Anna

Jak to śpiewał Sydney Polak?

Chomiczówka, Chomiczówka, pierwsze wino, pierwsza wódka, pierwsza dziewczyna, pierwsza lufka...
pierwsze porażki i pierwsze sukcesy, pierwsze życiowe prawdziwe stresy
pierwsze zazdrości i pierwsze miłości, pierwsze pogruchotane kości...

A jak to zaśpiewam ja?
Chomiczówka, Chomiczówka moja pierwsza życiówka,
Chomiczówka, Chomiczówka to pędówka i charówka,
Chomiczówka, chomiczówka przepyszna po biegu Grochówka ;)

Izabela

Witam,
Urodziłam się w szpitalu Bielańskim w 84 roku. Na Chomiczówce mieszkałam przez 30 lat. Znam u każdą ulice, każde tajemne przejście i bardzo ale to bardzo bym chciała pobiec w biegu na dystansie 5 km (Puchar Bielan). Moja mama w końcu będzie mogła zobaczyć jak biegnę i to z okna. A z tatą na mecie chętnie zjem grochówkę. I to są główne powody dla których bardzo bym chciała wygrać u Was pakiet. I oczywiście to że uwielbiam biegać.

Erka

Niezwykłe są tu okolice
Ma Józef Conrad swą ulicę
Maria Dąbrowska, Bogusławski
Wpisani w poczet ulic warszawskich
Los dziwnie wątek imion splatał
Jest i Nerudy i Reymonta
A wśród tych potęg literackich
Odbywa się najstarszy bieg warszawski! Więc spoglądając z okna na tę okolice marzę codziennie by z tłumem 15km pobiec.

monia.latkowska@...

Chciałabym dostać pakiet startowy, bo porostu nie zdążyłam się zapisać! Dlaczego nie zdążyłam się zapisać? Bo w pracy miałam zamknięcie miesiąca i remanent, bo nauczyciele w szkole nie odpuszczali do samego końca i miałam mnóstwo nauki z dziećmi w domu, bo prezenty trzeba było kupić, bo święta trzeba było przygotować, bo swatalam koleżankę z kolegą, bo jak tylko złapałam wolną chwilę to szłam biegać. No właśnie bieganie to jedyne co moje, a z Wami chciałabym zacząć biegowy Rok ☺

Włodara

W tamtym roku po raz pierwszy poczułem niezapomniany klimat tego biegu który jest wyjątkowy dla mnie pod wieloma względami. To był mój pierwszy bieg na dystansie powyżej 10 km, po raz pierwszy zawitałem na Bielanach. Nigdzie indziej tak jak tam nie spotkałem się z taką przychylnością mieszkańców dla biegaczy mimo , że byłem tam tylko jednorazowym wtedy gościem. Spotkałem idąc dzień wcześniej po pakiet startowy starszą panią z pieskiem, która pomimo podeszłego wieku doskonale wiedziała gdzie jest odbiór pakietów startowych , z dumą stwierdziła również , że trasa przebiega obok jej domu i aż łezka mi się w oku zakręciła bo faktycznie nie dość , że ta babuleńka wyszła dopingować biegaczy to jeszcze miała ze sobą butelki z wodą. Ten bieg to tradycja dla mieszkańców Chomiczówki i ja również w tym roku marzę by być jego malutką cząstką. Osobiście chciałbym wygrać pakiet na Bieg Chomiczówki i pobiec nie dla rekordu życiowego tylko dla idei biegu.

tom45

Bo zapuściłem się przez Święta jak dziki wieprz, trzeba jakoś wrócić do formy - a nic nie mobilizuje mocniej, niż 15 kilometrów w mrozie. ;)

Panter

Witam serdecznie :):):). Powinienem dostać pakiet startowy, gdyż jestem osobą która wprowadza dobry klimat i nastrój przed biegiem i po biegu :). Chciałbym uzyskać nowy rekord życiowy na 15 km - 54.30 :):):). Chciałbym dostać pakiet na Bieg Chomiczówki oczywiście :):):). Mam nadzieję że szczęście się domnie uśmiechnie ;0...