Bieg Chomiczówki 2019. Wygraj pakiet startowy na dystans 5 lub 15 kilometrów!

Trzydziesta szósta edycja Biegu Chomiczówki rozgrywanego na dystansie 15 kilometrów odbędzie się już tradycyjnie w trzecią niedzielę roku - tym razem termin ten wypada 20 stycznia 2019 r. Imprezie towarzyszyć będzie 14. Bieg o Puchar Bielan, w którym do pokonania będzie pięć kilometrów. Na oba te dystanse możecie wygrać pakiet startowy - wystarczy tylko odpowiedzieć na jedno pytanie.

KONKURS ZOSTAŁ ZAKOŃCZONY, A ZWYCIĘZCY OTRZYMAJĄ WE WTOREK 15 STYCZNIA MAILA ZE SZCZEGÓŁAMI DOTYCZĄCYMI SPOSOBU ODBIORU PAKIETÓW. GRATULUJEMY!

Bieg Chomiczówki 2019, tradycyjnie pierwszy zimowy bieg roku w Warszawie i zarazem jeden z najstarszych biegów w Polsce, zorganizuje Urząd Dzielnicy Bielany m.st. Warszawy. Trasa biegu przebiegać będzie ulicami osiedla i otrzymała atest Polskiego Związku Lekkiej Atletyki.

Tak było rok temu - zobaczcie zdjęcia!

Bieg Chomiczówki 2019. Wygraj pakiet startowy na dystans 5 lub 15 kilometrów!

Co zrobić, aby go zdobyć?

1. zarejestrować się w naszym serwisie podając swoje imię i nazwisko;

2. Odpowiedzieć w komentarzu pod tym artykułem na pytanie:

Na którym dystansie (5 lub 15 kilometrów) chcesz wystartować i dlaczego to właśnie do Ciebie powinien trafić pakiet startowy?

UWAGA: Do biegu zostanie zarejestrowana osoba, z którego konta został wystawiony komentarz. Nie ma możliwości zgłaszania innych osób!

Pakiety startowe otrzymają autorzy najciekawszych, najzabawniejszych i najbardziej oryginalnych odpowiedzi. Na Wasze zgłoszenia czekamy do 14 stycznia (poniedziałek) do godz. 11:59.

Zgłoszenia osób niezalogowanych oraz nie mających wypełnionego w całości profilu nie będą rozpatrywane.

Zapoznaj się z regulaminem konkursów w serwisie warszawa.naszemiasto.pl Kliknij tutaj!


Wideo

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

14.01.2019, 12:38

5 km. Największe szczęście to możliwość dzielenia pasji z najbliższą osobą. Chcę zrobić niespodziankę mężowi (trzeci raz będzie biegł w biegu Chomiczówki) i wystartować razem z nim. To dobra okazja by rozpocząć tradycję rodzinnego biegania i zarazić pasją naszą latorośl.

14.01.2019, 11:48

15 km. To mój drugi ulubiony dystans po półmaratonie. A sam bieg, to nie tylko warszawska tradycja biegowa, ale również moja osobista. Zimowe bieganie na Bielanach to tradycyjnie początek mojego sezonu już od 6 lat - chciałbym podtrzymać ten rytuał najdłużej jak się da :)

14.01.2019, 10:44

5 km. Uważam, że tego typu forma zwiedzania Bielan jest warta wysiłku i mogę zapewnić jako turysta, że zamieszczę recenzję na odpowiednich portalach społecznościowych wystawiając pozytywne komentarze. Podczas biegu będzie mi towarzyszyć przynajmniej jedna osoba z telefonem komórkowym posiadającym wbudowany aparat fotograficzny o dużej rozdzielczości co już w tym momencie gwarantuje dobrą jakość uzyskanych zdjęć z biegu. Postaram się nie wyróżniać i zająć miejsce miej więcej w połowie listy ponieważ cenię sobie prywatność. Pozdrawiam i życzę pomyślności

14.01.2019, 10:43

5 km. Uważam, że tego typu forma zwiedzania Bielan jest warta wysiłku i mogę zapewnić jako turysta, że zamieszczę recenzję na odpowiednich portalach społecznościowych wystawiając pozytywne komentarze. Podczas biegu będzie mi towarzyszyć przynajmniej jedna osoba z telefonem komórkowym posiadającym wbudowany aparat fotograficzny o dużej rozdzielczości co już w tym momencie gwarantuje dobrą jakość uzyskanych zdjęć z biegu. Postaram się nie wyróżniać i zająć miejsce miej więcej w połowie listy ponieważ cenię sobie prywatność. Pozdrawiam i życzę pomyślności!

14.01.2019, 10:31

Chcę wraz z nowym rokiem,
zacząć sezon mocnym krokiem
bieg na piętnastkę Chomiczówki
byłby niezłym przetarciem do gdyńskiej, jak i warszawskiej połówki.
realizować swoje noworoczne postanowienia,
aby spełniać kolejne marzenia.

10.01.2019, 23:32

Kilka lat temu mój tata rozpoczął projekt pt. "7 maratonów na 7 kontynentach". Z racji problemów zdrowotnych po 3 biegu maratońskim musiał zakończyć swój projekt, ale ja postanowiłem go dokończyć. Zacząłem biegać w sierpniu 2018 i obecnie przygotowuję się do swojego pierwszego maratonu - marzec 2019 w Tokio. Bieg Chomiczówki to od początku miał być jeden z etapów przygotowań, jednak chętnych było za dużo i nie zdążyłem się zapisać. :)

10.01.2019, 23:32

Kilka lat temu mój tata rozpoczął projekt pt. "7 maratonów na 7 kontynentach". Z racji problemów zdrowotnych po 3 biegu maratońskim musiał zakończyć swój projekt, ale ja postanowiłem go dokończyć. Zacząłem biegać w sierpniu 2018 i obecnie przygotowuję się do swojego pierwszego maratonu - marzec 2019 w Tokio. Bieg Chomiczówki to od początku miał być jeden z etapów przygotowań, jednak chętnych było za dużo i nie zdążyłem się zapisać. :)

10.01.2019, 23:03

Zależy mi aby pobiec oba biegi. Chcę sprawdzić czy mogę na odpowiednim tempie pomięć jednorazowo dystans 20 km :)

10.01.2019, 23:02

Rok temu po 6 latach powrociłem do biegania i to właśnie bieg Chimiczówki był moim pierwszym startem, który pokazał moje możliwości i zaowocował sukcesami w całym sezonie 2018.
Tak samo chciałbym zacząć ten rok po lekiem kontuzji i wrócić na odpowiedni tor. Właśnie tym biegiem i na dystansie 15 tak jak rok wczesniej👊.

10.01.2019, 16:09

Chciałabym pobiec po raz pierwszy ten bieg. Znajomi bardzo pozytywnie wypowiadają się o tej imprezie. Może wreszcie uda mi się coś wygrać

10.01.2019, 15:00

Nie wiem jak dodać komentarz jako zalogowany użytkownik :(

Jestem młodym zawodnikiem
Który ciągle gna pod wiatr
Jak przekonać Was dziś mam?

Mówią "Wiesz że nie dobiegniesz i
śmiać się będą wszyscy w sztok"
Urodziłem się po to aby biec

Wiec uwierzcie mi dziś raz
Uwierzcie jeszcze raz, jeszcze raz
A ja spróbuję jeszcze raz i
pobiegnę póki starczy sił

Moja twarz to zimny kamień
Ale serce żarem mym
Będę biegł 15 kilometrów - póki starczy sił

10.01.2019, 14:53

Jestem młodym zawodnikiem
Który ciągle gna pod wiatr
Jak przekonać Was dziś mam?

Mówią "Wiesz że nie dobiegniesz i
śmiać się będą wszyscy w sztok"
Urodziłem się po to aby biec

Wiec uwierzcie mi dziś raz
Uwierzcie jeszcze raz, jeszcze raz
A ja spróbuję jeszcze raz i
pobiegnę póki starczy sił

Moja twarz to zimny kamień
Ale serce żarem mym
Będę biegł 15 kilometrów - póki starczy sił

10.01.2019, 12:37

Anonim - 10.01.2019 - Radosław Przybysz
Założyłem konto, ale nie umiem dodać komentarza jako ja :(((

Kiedyś biegałem półmaratony
Teraz po dyszce jestem zmęczony
Lecz skoro Nowy Rok nam zawitał
Postanowiłem wrócić - i kwita!
Dystanse znowu mam dwucyfrowe
Morale do startu w zawodach gotowe
Gdy na Bielanach studiowałem
Trasy Chomiczówki dobrze poznałem
Więc chętnie przyjmę pakiet startowy
Nie dajcie się prosić i... miejcie mnie z głowy!

10.01.2019, 12:35

Kiedyś biegałem półmaratony
Teraz po dyszce jestem zmęczony
Lecz skoro Nowy Rok nam zawitał
Postanowiłem wrócić - i kwita!
Dystanse znowu mam dwucyfrowe
Morale do startu w zawodach gotowe
Gdy na Bielanach studiowałem
Trasy Chomiczówki dobrze poznałem
Więc chętnie przyjmę pakiet startowy
Nie dajcie się prosić i... miejcie mnie z głowy!

10.01.2019, 10:55

Dodaje jeszcze raz bo cały czas dodaje mi jako anonim pomimo zalogowania :(

Biegałem już kilka razy na Chomiczówce, zarówno 15km jak i 5 km. Po kontuzji próbuje wrócić do regularnego biegania i taki start na 5 km byłby dobrym sprawdzianem i przetarciem przed nadchodzącym sezonem :)
A zapisy przegapiłem i teraz jedyna nadzieja w Was :)
Także dlatego ten pakiet na 5 km powinien trafić do mnie :)

10.01.2019, 08:21

Chciałbym pobiec w biegu na 15 km, ponieważ....
Moim pierwszym założeniem w nowym roku jest przebiec moje pierwsze 15 km właśnie w styczniu.
W 2019 chciałbym po raz pierwszy wystartować w zorganizowanych zawodach w Warszawie (nie mieszkam na co dzień w Warszawie).
Bieg Chomiczówki, jest zatem idealnym biegiem na moją pierwszą 15-stkę, i przetarcie szlaku na udział w ulicznych biegach w stolicy.

09.01.2019, 22:56

Chciałbym pobiec na dystansie 15 km, ponieważ przygotowuję się do swojego pierwszego maratonu w kwietniu i Bieg Chomiczówki może stanowić doskonały sprawdzian formy na tym etapie przygotowań.

09.01.2019, 22:15

Biegam od urodzenia
Daje mi to dużo spełnienia
Czy mrozy srogie
Czy upaly błogie
Trening zrobić trzeba
Bez marudzenie
Formy utrzymanie
Daje mi bieganie

Na piętnaście kilometrów chcę pobiec
Dlatego piszę odpowiedź

09.01.2019, 17:58

Jeden z najstarszych biegów w Warszawie, to już kultowy bieg, a ja lubię takie imprezy, które są czymś więcej niż tylko biegiem do mety. Pierwszy raz ukończyłem ten bieg 20 lat temu, a więc była by fajna historia pobiec ten bieg po 20 latach.

09.01.2019, 17:51

Jeden z najstarszych biegów w Warszawie, to już kultowy bieg, a ja lubię takie imprezy, które są czymś więcej niż tylko biegiem do mety.

09.01.2019, 16:22

Zupełnie nie wiem,dlaczego komentarze pomimo zalogowania dodają się jako gość więc dodam jeszcze raz....
Bardzo chętnie poleciałbym piąteczkę, bo nie widzę lepszego impulsu do przełamania mojego roztrenowania trwającego od listopada, jak start w tak świetnej imprezie, jaką jest Bieg Chomiczówki. ;)

09.01.2019, 16:18

Wygrany pakiecik byłby idealnym impulsem do przerwania mojego roztrenowania trwającego od końca listopada. Bo czy można sobie wyobrazić lepszą inaugurację nowego sezonu biegowego, niż start na piąteczkę w ramach Biegu Chomiczówki? :)

09.01.2019, 15:30

Co roku moje 15km Chomiczówki to mroźne, szybkie i z atrakcjami bieganie które weszło do kriowBiegu aktywności życiowej jak naturalna czynność fizjologiczna i uroczystość odpalenia pierwszego biegu w nowym roku.
A więc pakiecik powinien trafić do mnie bo radocha nieprzebrana jest biec widząc ludzi towarzyszących na kultowej trasie w zimowej aurze gdzie trzeba grzać do mety jak renifery świętego na karnawał.

09.01.2019, 15:21

Byłem na tych biegach już kilkukrotnie, i za każdym razem bardzo dobrze wspominam starty na Chomiczówce :) niestety nie zdążyłem zapisać się w czasie i bardzo chciałbym otrzymać ten pakiet i wystartować. Chciałbym biec dwa dystanse, ponieważ ta trasa jest niesamowita dlatego można biegać i biegać tymi uliczkami w nieskończoność :)

09.01.2019, 15:20

Chomiczówka, Chomiczówka...
tysiąc uśmiechów i wiele zdrówka.

:)
Chce 15km