W niedzielę, 6 listopada w Lesie Młociny odbył się drugi z sześciu biegów City Trail Warszawa. Już na kilka dni przed zawodami było wiadomo, że bieg może być rekordowy – na liście startowej widniało blisko 1000 opłaconych zawodników! Niespodzianki nie było – mimo deszczowego poranka - na linii mety niedzielnego biegu zameldowało się 729 osób, co jest rekordem frekwencji.

To nie jedyny rekord dzisiejszych zawodów – zwyciężczyni biegu – Angelika Mach ustanowiła rekord trasy kobiet poprawiając dotychczasowy o ponad minutę. – Nie spodziewałam się takiego rezultatu, bo zapomniałam zabrać zegarek, stąd nie mogłam kontrolować tempa. Starałam się biec komfortowym dla siebie tempem, na pewno to nie było sto procent moich możliwości – miałam jeszcze dużo zapasu, ale zostawię go na kolejne biegi City Trail – podsumowała zwyciężczyni zawodów. Uzyskała czas 17:26.

Drugie miejsce w dzisiejszym biegu zajęła Izabela Parszczyńska, która uzyskała wynik 18:06, a trzecie – Edyta Rybacka – 18:23. Zwycięstwo wśród mężczyzn odniósł najlepszy zawodnik poprzedniego sezonu - Piotr Mielewczyk z czasem 15:47. Drugie miejsce zajął Mikołaj Raczyński – czas 15:57. Trzecią lokatę wywalczył rekordzista trasy – Marcin Nagórek – jego dzisiejszy wynik to 16:10.

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!