Minutę po północy z piątku 7 na sobotę 8 kwietnia rozpocznie się rejestracja na 27. edycję Biegu Konstytucji 3 Maja w Warszawie. Uczestnicy pobiegną na tradycyjnej trasie wokół Łazienek o długości pięciu kilometrów. Bieg Konstytucji 2017 w Warszawie odbędzie się oczywiście 3 maja.

27. Bieg Konstytucji 3 Maja jest pierwszą imprezą wchodzącą w skład Warszawskiej Triady Biegowej, do której należą trzy biegi o charakterze patriotycznym organizowanych pod hasłem „Zabiegaj o pamięć”: Bieg Konstytucji (3 maja 2017), Bieg Powstania Warszawskiego (29 lipca 2017) i Bieg Niepodległości (11 listopada 2017).

Biegacze wystartują z Alei Tomasza Hopfera. Meta będzie znajdować się na ul. Rozbrat, na wysokości ul. Szarej. Trasa przebiega ulicami asfaltowymi, w żadnym miejscu nie wiedzie chodnikami. Warto pamiętać, że na Agrykoli biegacze będą mieli do pokonania podbieg, a na odcinku Górnośląska – Myśliwiecka pobiegną mocno z górki. Całość trasy wygląda następująco:

http://aktywnawarszawa.waw.pl/imprezy/bieg-konstytucji-3-maja/2017/mapa.png

Rejestracja na 27. edycję rozpocznie się minutę po północy z piątku 7 na sobotę 8 kwietnia. Organizator zastrzega sobie prawo zamknięcia listy startowej w momencie przekroczenia limitu 6000 uczestników. Opłata startowa za udział w biegu wynosi od dnia 8 kwietnia do dnia 27 kwietnia włącznie – 50 zł za pakiet, a w dniach od 28 kwietnia do 3 maja – 60 zł. W pakiecie startowym uczestnicy otrzymują numer startowy, agrafki do jego przypięcia i pamiątkową koszulkę techniczną, a po ukończeniu biegu pamiątkowy medal, napój izotoniczny lub wodę, posiłek regeneracyjny i pamiątkowy dyplom. Bieg wystartuje 3 maja o godzinie 11:00. Więcej informacji w tym miejscu.


Zobaczcie też: Wszystko o bieganiu w Warszawie

Sport

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Krzysiek (gość)

Podobają mi się te biegi tematyczne. Muszę pilnowac godziny zapisu.. Bieg Konstytucji jest mega! :) Polecam jak ktos sie jeszcze zastanawia.