Bieg Niepodległości 2016. Wygraj pakiet startowy jeszcze przed zapisami! [ROZWIĄZANY]

Bieg Niepodległości 2016, czyli ostatnia część warszawskiej triady biegowej "Zabiegaj o pamięć" odbędzie się już tradycyjnie 11 listopada na dystansie 10 kilometrów. Najbardziej charakterystycznym elementem biegu jest "żywa flaga", złożona z biegaczy w białych i czerwonych koszulkach. Zapisy startują w nocy z 14 na 15 października, równo o północy, ale my mamy dla Was konkurs, w którym możecie zdobyć pakiety startowe na ten bieg jeszcze przed rozpoczęciem rejestracji!

Bieg Niepodległości 2016 to już 28. edycja jednej z najważniejszych imprez biegowych nie tylko w Warszawie, ale i w całej Polsce. Zapisy startują w nocy z 14 na 15 października, równo o północy. Rejestrować można się w tym miejscu (od 00:01 w sobotę pojawi się tam link do zapisów). Warto się spieszyć, bo pomimo limitu 15 tysięcy uczestników to od kilku lat jeden z najszybciej wyprzedających się biegów w Polsce.

W pakiecie startowym uczestnicy otrzymują numer startowy, agrafki do jego przypięcia i pamiątkową koszulkę techniczną, a po ukończeniu biegu pamiątkowy medal, napój, posiłek regeneracyjny i pamiątkowy dyplom do pobrania ze strony internetowej. Opłata startowa wynosić będzie od dnia 15 października do dnia 3 listopada włącznie – 50 zł, a w dniach od 4 listopada do 11 listopada – 60 zł.

Czytaj też: Marcin Kuriata, organizator Warszawskiej Triady Biegowej: "Mamy wielkie plany" [Rozmowa NaM]

Bieg Niepodległości 2016. Wygraj pakiet startowy jeszcze przed zapisami! [KONKURS]

Co zrobić, aby go zdobyć?

1. zarejestrować się w naszym serwisie podając swoje imię i nazwisko;

2. Odpowiedzieć w komentarzu pod tym artykułem na pytanie:

W koszulce jakiego koloru chciał(a)byś pobiec w Biegu Niepodległości i dlaczego akurat tym?

UWAGA: Do biegu zostanie zarejestrowana osoba, z którego konta został wystawiony komentarz. Nie ma możliwości zgłaszania innych osób!

Pakiety startowe otrzymają autorzy najciekawszych, najzabawniejszych i najbardziej oryginalnych odpowiedzi. Na Wasze zgłoszenia czekamy do 13 października (czwartek) do godz. 11:59.

Zgłoszenia osób niezalogowanych oraz nie mających wypełnionego w całości profilu nie będą rozpatrywane.

Zapoznaj się z regulaminem konkursów w serwisie warszawa.naszemiasto.pl Kliknij tutaj!


Jeśli jesteś zainteresowany patronatem naszemiasto.pl – napisz pod adres patronaty@naszemiasto.pl
Jeśli chciałbyś zrobić projekt niestandardowy z naszemiasto.pl – napisz pod adres projektyspecjalne@naszemiasto.pl

Wideo

tsz

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

21.10.2016, 12:20

10 km w ramach Biegu Niepodległości, to będzie przyjemność

20.10.2016, 13:43

Właśnie. Czy wiadomo kto wygrał?

17.10.2016, 15:49

kto wygrał?

13.10.2016, 09:27

Chciałbym pobiec w koszulce koloru czerwonego, gdyż to kolor krwi przelanej za ojczyznę,
Dzielnego żołnierza co oddał swe serce, za naszą niepodległość ma na piersi bliznę.
Abyśmy my dziś w wolnej ojczyźnie, na trasie Biegu Niepodległości, o takich bohaterach pamiętali,
Co ginąc za losy narodu, bezimiennie oddając swe życie, wroga się wcale nie bali.
Wierni sztandarowi i rocie przysięgi, dla odzyskania po 123 latach zaborów - wolności,
Na wszystkich frontach wojennych, nie cofali się nawet o krok, chociaż wróg nie znał litości.

12.10.2016, 23:22

11 listopada chciałabym pobiec w koszulce biało-czerwonej,
Tak chciałabym uczcić Święto nasze Narodowe.
Koszulka z orzełkiem na piersi energii wszystkim by dodała,
Zastanowić się nad naszą piękną historią pozwalała,
Każdy młody dzieciak, który w szkole się nie przemęczał
Widząc barwy narodowe i bieg, tę datę na zawsze by zapamiętał.
Myślę, że na takim szczególnym naszym polskim biegu,
Kolory czerwony i biały są dla wszystkich patriotów potrzebą.

12.10.2016, 21:11

BÓG, HONOR, OJCZYZNA!!! Ja wybrałabym białą koszulkę z szarymi wypustkami, z orłem na piersi i z nadrukiem polskiej flagi na rękawach.

12.10.2016, 17:41

Kto Ty jesteś - biegacz mały;
Jaki znak Twój - Butek Biały;
Gdzie Ty biegasz - w polskiej ziemi;
Co zajadasz - chleb bez chemii;
A zawody- już za miesiąc;
Gdzie tym razem- toć w stolicy!!!

Chciałabym pobiec w koszulce białej.
Biel to czystość,zwycięstwo,odnowienie;
symbol męczeństwa za wiarę!
Bo i czerwoną już mam :-)

12.10.2016, 10:13

Chciałbym pobiec w koszulce "oczodajnej"( tzn jaskrawej) moze byc żółta, różowa lub taka seledynowa aby moja dziewczyna/rodzina, która mi kibicuje mogła bez problemu mnie zauważyć jak przebiegam obok nich i im macham a zazwyczaj zauważają jak juz przebiegne wraz z innym biegaczami ubranymi w te same koszulki :)

12.10.2016, 09:58

Koszulka powinna być wyjątkowa. Szczególna. Koszulka upamiętniająca odzyskanie przez Polskę Niepodległości. Chciałabym pobiec w koszulce o barwach flagi Polski - białym i czerwonym. A w górnej, białej części godło Polski - orzeł na czerwonej tarczy.

12.10.2016, 09:14

Chciałbym pobiec w Biegu Niepodległości w białej koszulce, założę czerwone spodenki i będę piękną biegnącą flagą :-)

12.10.2016, 09:10

Chciałbym pobiec w Biegu Niepodległości w koszulce koloru białego - założę czerwone spodenki i będę piękną biegnąca flagą :-)

12.10.2016, 01:34

Ja chciałabym pobiec w koszulce czerwojej , to mój ulubiony kolor ktory przynosi mi szczęście i wiem ze dzieki niemu pobilabym swój rekord na tym biegu. Co więcej, ogrzewałaby mnie przez cała drogę do mety ! Ten kolor kojarzy mi sie z odwaga , zwycięstwem , siła woli która jest tak ważna podczas pokonywanych kilometrów !

11.10.2016, 23:41

Kolor koszulki nie ma tutaj znaczenia. Najważniejszy jest "kolor serca" i pamięć o historii naszego narodu. Sam bieg to świetne wydarzenie łączące ducha sportu z duchem patriotyzmu. Mnóstwo osób na trasie - młodsi i starsi- każdy startuje mierząc się z własnymi słabościami, ale też każdy biegnie, by godnie uczcić ten jakże ważny dzień w historii Polski. Każdemu polecam udział w tym wydarzeniu - jeśli nie jako biegacz to chociaż jako widz i kibic na trasie biegu :) Naprawdę warto !

11.10.2016, 23:40

Chciałabym pobiec w koszulce koloru czerwonego, ponieważ jest to bieg ku czci walczących o odzyskanie niepodległości naszego kraju. Kolor ten kojarzy się z krwią, którą przelali nasi rodacy. Jest dla mnie symbolem walki, poświęcenia dla Ojczyzny.
My biegacze również w jakimś stopniu będziemy prowadzić walkę, walkę z samym sobą, aby dotrzeć do mety. A na koniec wszyscy będziemy tryskać radością i energią, z którą ten kolor również mi się kojarzy. Ale przede wszystkim ku pamięci tym, którzy oddali życie za Polskę!

10.10.2016, 15:26

Chciałbym pobiec w białym trykocie - żeby żaden prezes nie mógł o mnie rzec 'małpa w czerwonym'

07.10.2016, 11:22

Kolor koszulki nie ma znaczenia. Biegałem już na BN w białej oraz czerwonej. Liczy się tylko wynik i medal na mecie :)

07.10.2016, 11:17

Chciałbym pobiec w koszulce koloru tęczowego, bo tęczowy kolor oznacza równość, wolność i braterstwo wszystkich ludzi niezależne od koloru skóry, wyznania, czy orientacji. Poza tym Bieg Niepodległości to impreza patriotyczna. Biegnąc w tęczówce pokazałbym, że nie trzeba być prawakiem ubranym koszulkę "Śmierć wrogom ojczyzny" albo z innym debilnym hasłem, aby pokazać, że kocha się swój kraj.

06.10.2016, 21:47

Wybrałabym koszulkę białą bo to kolor bitej śmietany, lodów waniliowych, pralinek "Rafaello", wiórków kokosowych czyli wszystkich moich ulubionych smakołyków. I pozwolę sobie na to "białe" szaleństwo w nagrodę za przekroczenie mety (w białej koszulce).

06.10.2016, 10:10

Koszulka czerwona bo zamierzam dać z siebie na biegu wszystko a "pot i krew" na białej mogą urażać czyjeś poczucie estetyki. Poza tym liczę na promienie słońca, które w ciemniejszej koszulce łatwiej pochłonąć i przekuć w energię podczas gdy biała głównie je odbija.

06.10.2016, 09:28

Koszulka czerwona która symbolizuje to co najcenniejsze krew czyli życie i tą najwyższą cenę ponosili polscy patrioci

06.10.2016, 09:17

Chciałbym pobiec w koszulce biało-czerwonej tak jak nasze barwy ojczyste, symbolizujące dumnego białego orła na tle czerwonej krwi przelanej w obronie ojczyzny...

05.10.2016, 19:50

Czerwona - bo czerwony kolor dodaje energii, a poza tym ktoś tak blady jak ja w białej koszulce może wzbudzać zainteresowanie służb ratunkowych ;)

05.10.2016, 15:11

Jak Bieg Niepodległości to tylko w koszulce czerwonej. Czerwony kolor symbolizuje dla mnie krew przelaną przez naszych rodaków w walce o niepodległą ojczyznę. A my jako biegacze właśnie w koszulkach w tym kolorze możemy uczcić ich pamięć.

05.10.2016, 10:26

Bieg Niepodległości "Zabiegaj o pamięć", to dla mnie już tradycja. nie wyobrażam sobie nie brać w tym biegu udziału.

05.10.2016, 08:22

Tylko czerwona! Wiadomo nie od dziś, że czerwone samochody są najszybsze ;)