Trasa czwartej edycji białołęckiej imprezy biegowej tradycyjnie już obejmie tytułowy most im. Marii Skłodowskiej-Curie. W tym roku organizatorzy zachęcają zniżką dla mieszkańców Białołęki, nietypowymi koszulkami i dodatkową klasyfikacją, a w imprezie może wystartować nawet tysiąc osób. Bieg przez Most 2016 odbędzie się 4 września.

Tradycyjnie szybka trasa pobiegnie ulicami dzielnicy oraz prowadzi uczestników przez most im. Marii Skłodowskiej-Curie. Bieg na dystansie 10 km posiada atest PZLA, a nawierzchnia w całości jest asfaltowa. Zmianie uległo miejsce startu, w tym roku brama stanie przy kortach tenisowych Białołęckiego Ośrodka Sportu. Szczegółowy przebieg trasy na mapie. Wzorem lat poprzednich odbędzie się również dodatkowa klasyfikacja na odcinku specjalnym, czyli na moście im. Marii Skłodowskiej-Curie. W tej klasyfikacji przewidziane są dodatkowe puchary i nagrody dla najszybszych.

https://d-nm.ppstatic.pl/k/r/bb/6a/579efeddc8131_o.jpg

Bieg odbędzie się 4 września o godzinie 11.00. Zapisywać można się w tym miejscu, a limit uczestników wynosi 1000 osób. W tegorocznym pakiecie startowym biegacze znajdą m.in. koszulkę bez rękawów, szczególnie przydatną podczas letnich biegów.

Zobacz fotorelację z poprzedniej edycji: Bieg przez most 2015. Amatorzy biegania pokonali 10 km na Białołęce

Zgłoszenia online zostaną zawieszone 31.08.2016 r. Po tym terminie zgłoszenia będą możliwe wyłącznie w biurze zawodów w dniu 3 września 2016 r. Cena pakietu startowego różni się w zależności od momentu, w którym się go kupuje - kosztuje odpowiednio: 40 złotych (do 21.08.2016 r.), 50 złotych (w dniach: 22.08 – 31.08.2016 r.) i 80 złotych (w dniu 03.09.2016 r. w biurze zawodów).

Osoby zameldowane na Białołęce zapłacą 30 złotych do końca sierpnia i 80 złotych (3 września w biurze zawodów).

Więcej o biegu przeczytacie na stronie imprezy oraz na Facebooku.


Zobaczcie też: Wszystko o bieganiu w Warszawie

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!