Trasa czwartej edycji białołęckiej imprezy biegowej tradycyjnie już obejmie tytułowy most im. Marii Skłodowskiej-Curie. W tym roku organizatorzy zachęcają zniżką dla mieszkańców Białołęki, nietypowymi koszulkami i dodatkową klasyfikacją, a w imprezie może wystartować nawet tysiąc osób. Bieg przez Most 2016 odbędzie się 4 września. Mamy dla Was pakiety startowe na tę imprezę!

Tradycyjnie szybka trasa pobiegnie ulicami dzielnicy oraz prowadzi uczestników przez most im. Marii Skłodowskiej-Curie. Bieg na dystansie 10 km posiada atest PZLA, a nawierzchnia w całości jest asfaltowa. Zmianie uległo miejsce startu, w tym roku brama stanie przy kortach tenisowych Białołęckiego Ośrodka Sportu. Szczegółowy przebieg trasy na mapie. Wzorem lat poprzednich odbędzie się również dodatkowa klasyfikacja na odcinku specjalnym, czyli na moście im. Marii Skłodowskiej-Curie. W tej klasyfikacji przewidziane są dodatkowe puchary i nagrody dla najszybszych.

Bieg odbędzie się 4 września o godzinie 11.00. Zapisywać można się w tym miejscu, a limit uczestników wynosi 1000 osób. W tegorocznym pakiecie startowym biegacze znajdą m.in. koszulkę bez rękawów, szczególnie przydatną podczas letnich biegów.

Bieg przez Most 2016. Wygraj pakiety na bieg najmłodszym mostem Warszawy! [KONKURS]


Co zrobić, aby zdobyć pakiet startowy?

1. zarejestrować się w naszym serwisie podając swoje imię i nazwisko (tylko do wiadomości redakcji)

2. Odpowiedzieć w komentarzu pod tym tekstem na pytanie:

Co najlepiej motywuje Cię do biegania i dlaczego??UWAGA: Do biegu zostanie zarejestrowana osoba, z którego konta został wystawiony komentarz. Nie ma możliwości zgłaszania innych osób!

Pakiety startowe otrzymają autorzy najciekawszych i najbardziej oryginalnych odpowiedzi. Na Wasze zgłoszenia czekamy do 21 sierpnia (niedziela) do godz. 23:59.

Zgłoszenia osób niezalogowanych oraz nie mających wypełnionego w całości profilu nie będą rozpatrywane.

Zapoznaj się z regulaminem konkursów w serwisie warszawa.naszemiasto.pl Kliknij tutaj!


Zobaczcie też: Jedyna taka siłownia w Polsce! Robert Burneika oprowadził nas po swoim królestwie

Czytaj także

  Komentarze (11)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Marika Miller

  Marika Miller
  Moja najwieksza motywacja jest natura . Kocham lasy , jeziora, rzeki . Na co dzien w pracy nie mam okazji przebywać w takich miejscach , wiec każda wolna chwile wykorzystuje wlasnie na to , aby pobiegać w lesie , wzdłuż rzeki tudzież w innym miejscu. Motywują mnie tez inni biegacze mahajacy mi na drodze, to miłe kiedy mijasz inna osobę i widzisz jej uśmiech. Bieganie kształtuje rownież mój charakter , dzieki temu jestem mocniejsza , wiem ze moge więcej, dalej i przekłada sie to na moja motywacje w pracy :)

  ula88

  Moim najlepszym motywatorem biegowym jest muzyka połączona z piękną naturą dookoła. Podczas treningu to właśnie muzyka dodaje mi Turbo Powera i pomaga w przezwyciężaniu najgorszych kryzysów biegowych. Muzyka połączona z przyrodą jest dla mnie niczym lek na całe zło, dodaje witalności i wskrzesza w mą duszę nieziemską ochotę na codzienną sportową psotę, zaś w mym sercu płonie iskra niekończącej się potrzeby do urozmaiconej w życiu aktywności !

  Marta

  Bo bieganie to taka chwila, po której wszystko jest lepsze.
  Poziom endorfin i satysfakcji wzrasta do maksimum.
  Nie trzeba przebiec maratonu, żeby poczuć te emocje.
  To jest za każdym razem.
  To motywuje.
  Chwilo trwaj ... jak najdłużej!

  Wicio

  Pokonywanie własnych słabości. Satysfakcja z osiągniętych wyników i pokonanych barier zarówno psychicznych jak i fizycznych. Jednocześnie zawsze pamiętajmy, że już na starcie jesteśmy wygrani, bo podjęliśmy walkę zamiast siedzieć przed telewizorem.

  aro

  Najmłodszy Warszawski Most dał mi mnóstwo nowych destynacji biegowych. Widok zachodzącego słońca  po pokonaniu podbiegu, z jednej jak i drugiej strony mostu, jest jak wisienka na torcie :) i zdecydowanie jest to powód aby się ruszyć - pobiegać ! Uczestnictwo w imprezie biegowej jak np. Bieg przez Most daje motywację, dodatkowe pokłady energii żeby trenować bieganie i wyznaczać swoje nowe cele biegowe.

  0o0

  Lubię jeść, dużo i smacznie, a bieganie pozwala mi na spalanie zbędnych kalorii i trzymanie wagi ryzach. Zmaganie w biegu masowym daje mi dodatkową motywację i nakręca do dalszych treningów.

  william_wolverton@...

  Jest kilka rzeczy które mnie motywują: 1. jest to rewelacyjny (i najtańszy) sposób rozładowania złych emocji i stresu w pracy. 2.Motywuje mnie kiedy widzę, jak inni sapią po idąc po schodach, lub ledwo przemieszczają się z miejsca na miejsce korzystając najlepiej z samochodów (nie chce taki być). 3.Motywuje mnie kiedy widzę osoby niepełnosprawne, ale aktywne (kurde skoro oni dają radę to ja nie dam). 4. Motywują mnie marzenia i cele biegowe, a bez pracy wiem, że realizacja będzie ciężka

  kameleon

  Moją metodą jest zastosowanie systemu punktowego. Za każdy trening zbieram punkty, a za ich określoną liczbę zdobywam nagrodę. Punkty naliczam w zależności od warunków na przykład jak są ciężkie warunki to daję sobie dodatkowy punkt, a jak chciałam odpuścić trening ale jednak wyszłam to mam kolejny punkt itd. a nagrodą jest coraz lepszy sprzęt do biegania, wyjście do ulubionej restauracji lub odpoczynek z najbliższymi. Metoda się sprawdza bo mam jasno określone zasady, od których nie odstępuje:)

  Włodara

  Najlepszą motywacją do biegania jest własna satysfakcja z tego co się robi. Jeden biega dla medali i gratyfikacji finansowych, drugi dla bicia rekordów swoich lub znajomych a ja najogólniej w świecie biegam bo sprawia mi to po prostu wielką frajdę i ogromną przyjemność. Początkowo biegałem by zrzucić zbędny balast kilogramów, potem próbowałem biegać by pokonywać co raz to dłuższe dystanse, potem dla sekund które urywałem na 5 czy 10 km a teraz po prostu Biegam Bo Lubię.Takie hasło nieraz spotykałem na koszulkach wielu zawodników startujących w zawodach ale z reguły już na początku dystansu większość z biegaczy nieuchronnie oddala się ode mnie i pozostaje w grupie zawodników którzy na każdym biegu rywalizują sami z sobą i tu przypomina mi się inne hasło z tras Byle Dobiec.Ja biegam właśnie Byle Dobiec i cieszyć się że zrobiłem coś dobrego dla siebie. Czasem w szlachetnej intencji jak chociażby Bieg Powstania Warszawskiego, Bieg Niepodległości czy Bieg Konstytucji ale każdy bieg jest dobry dla zdrowia , kondycji i tego co najważniejsze uśmiechu na twarzy po ukończonej kolejnej próbie.

  Kowal

  Do biegania najlepiej motywują mnie inni biegacze. Szczególnie ci z którymi biegam na treningach. Ich zwyżka formy i rosnący zapał do biegania to paliwo dla moich mięśni i najlepszy coach motywacyjny. Ściganie się z nimi w zawodach - szczególnie gdy prezentujemy podobny poziom, to sama przyjemność.