W ten weekend Stadion Narodowy powinni odwiedzić wszyscy miłośnicy kolarstwa i jazdy na rowerze. Bike Expo to wydarzenie, jakiego w Polsce jeszcze nie było. To okazja aby spotkać nie tylko specjalistów, którzy zaprezentują wszystkie najnowsze trendy w rowerowym świecie, ale także wielkie gwiazdy tego sportu.

Podczas Bike Expo na Stadionie Narodowym możecie zobaczyć najnowszy sprzęt i akcesoria rowerowe. To również okazja aby obejrzeć pokazy mody rowerowej oraz spotkać sportowców i fachowców. Wśród zaproszonych gości znaleźli się między innymi Czesław Lang, który jest doskonale znany nie tylko w rowerowym środowisku. Gościem wydarzenia będzie także przyjaciel Czesława Langa - Lech Piasecki. To jeden z najlepszych w historii kolarstwa specjalistów od jazdy na czas.

Bike Expo to również raj, dla wszystkich, którzy chcieliby przetestować setki rowerów.

W niedzielę będzie okazja aby zobaczyć pokazy w wykonaniu: Kamila Zielonki, Kuby Sidzina, Pawła Stachaka i Pawła Turno, którzy są zawodnikami freestyle BMX i członkami grupy You Bike Show. Odbędą się one o godz. 10:00, 11:30, 13:00, 14:30 i 15:30.


Zobaczcie też: Manufaktura Rowerów. Tworzą nowe i przywracają życie starym jednośladom [ZDJĘCIA, WIDEO]

Sport

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!