Dobra wiadomość dla wielbicieli kręgli - kolejne centrum rozrywki wprowadza wakacyjne obniżki cen na swoich torach. Od wczoraj do końca miesiąca w Hulakuli drugą godzinę zabawy dostaniemy gratis.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Dobra wiadomość dla wielbicieli kręgli - kolejne centrum rozrywki wprowadza wakacyjne obniżki cen na swoich torach. Od wczoraj do końca miesiąca w Hulakuli drugą godzinę zabawy dostaniemy gratis. Letnie promocje przygotowały niemal wszystkie duże warszawskie kręgielnie.

W sierpniu w Hulakuli wystarczy powiedzieć: "Happy hours", by drugą godzinę gry w kręgle i bilard mieć za darmo. Promocja obowiązuje codziennie w godz. 10-18. Za godzinę bowlingu trzeba o tej porze zapłacić 50 zł w dni powszednie i 85 zł w weekend. Bilard natomiast kosztuje 12 zł. Dodatkowo w barze można znaleźć drinki i letnie dania w niższych cenach.

- Jeszcze w tym tygodniu ruszymy z kolejną ofertą - zapowiada Urszula Nieckarz z działu marketingu Hulakuli. - Zaproponujemy 50 proc. zniżki na bilard, kręgle i plac zabaw dla dzieci - tłumaczy.

Hulakula organizuje też "Letnie wakacje", czyli półkolonie dla dzieci. Dziecko można zostawić pod opieką animatorów centrum na cztery lub osiem godzin. W tym czasie maluchy nie tylko korzystają z atrakcji Hulakuli, ale także biorą udział w zajęciach. Za 8 godzin zabawy trzeba zapłacić 39 zł.

Letnie zniżki można znaleźć też w Atomic Bowling Centre w Galerii Mokotów, które oferuje m.in.: 25 torów do kręgli i 12 stołów do bilarda. W poniedziałki za 42 zł dostaniemy godzinę gry w bilard, chipsy i dwa piwa. We wtorki i czwartki w godz. 16-23 na 30 proc. zniżki na kręgle mogą liczyć studenci, a w piątki i soboty w godz. 22-23.30 dwie godziny gry dostaniemy w cenie jednej. Środy są przeznaczone dla piwoszy - przy zakupie pięciu piw, szóste dostaje się gratis.

Do centrów Hokus Pokus na Bemowie i Sadybie we wtorki mogą wybrać się studenci. Tego dnia za godzinę gry w kręgle zapłacą 30 zł. W kręgielni każdy wyda 10 proc. mniej od poniedziałku do czwartku.
Tu pograsz w kręgle i bilard:

• Rodzinne Centrum Rozrywki "Hulakula", ul. Dobra 56/66: pon.-pt. 12-20, sob. i ndz. 10-20, m.in.: kręgle, bilard, ścianka wspinaczkowa, plac zabaw, www.hulakula.com.pl

• Atomic Bowling Centre, Galeria Mokotów, ul. Wołoska 12, poziom +2: pon.-sob. 10-22, ndz. 10-21, kręgle, bilard, gry wideo, plac zabaw, www.kregielnia.pl

• Hokus Pokus, Bemowo ul. Powstańców Śląskich 126 a i Sadyba Best Mall ul. Powsińska 31: pon.-czw. 12-24, pt. od 12 do zamknięcia, sob. od 10 do zamknięcia, ndz. 10-24, kręgle, bilard, plac zabaw, gry wideo, www.hpokus.pl

• Bowling Fantasy Park, Sadyba Best Mall, ul. Powsińska 31: pon.-ndz. 10-24, kręgle, bilard, gry wideo, plac zabaw, www.fantasypark.pl

Wiadomości Warszawa, Wydarzenia Warszawa

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!