Bilety do kina Luna na wyjątkowy pokaz przedpremierowy filmu "Brud" na 14 października, godz. 20:30, mogą być Twoje! Mamy do rozdania podwójne zaproszenia. Sprawdź, co musisz zrobić żeby je zdobyć! Uwaga! Macie czas tylko do poniedziałku.

Bilety do kina Luna. Wygraj podwójne zaproszenie na pokaz przedpremierowy "Brud" [KONKURS]"Brud" to przedziwna komedia twórców kultowego "Trainspotting". Główny bohater brytyjskiej czarnej komedii „Brud” nie cofnie się przed niczym, aby zrealizować swój cel. Drogę do upragnionego awansu toruje sobie przez… szalone imprezy i narkotyczne wybryki... O filmie możesz przeczytać więcej: TUTAJ

Uwaga! Szybki konkurs!


Jak zdobyć podwójne zaproszenie na przedpremierowy pokaz filmu "Brud" 14.10 o godz. 20:30 w kinie Luna?


1. zarejestrować się w naszym serwisie, podając swoje imię i nazwisko (tylko do wiadomości redakcji)
2. Polubić na Facebooku warszawa.naszemiasto.pl
3. Polubić na Facebooku nasz specjalny serwis z konkursami - Konkursy Warszawa

4. odpowiedzieć w komentarzu na pytanie:

Jakie cechy według Ciebie powinna mieć dobra czarna komedia?(odpowiedź uzasadnij)Nagrodę otrzymają autorzy najciekawszych i najbardziej oryginalnych odpowiedzi. Na Wasze zgłoszenia czekamy do 13 października (poniedziałek) do godz. 10:00. Zwycięzcy zostaną poinformowani e-mailem, a podwójne zaproszenie będzie do odebrania w siedzibie naszej redakcji na ul. Domaniewskiej 45. W poniedziałek i wtorek (13-14 października od 9-17).

Zostaw e-mail, a my dostarczymy Ci najświeższych informacji

Konkursy

Komentarze (16)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

so-wwa

Zwycięzcy otrzymali e-maila. Dziękujemy za udział w konkursie! Zachęcamy także do zapoznania się z innymi konkursami, które znajdziecie tutaj: http://warszawa.naszemiasto.pl/rozrywka/konkursy/

Aśka84

powinna być oderwana od rzeczywistości jak Cyrk Monty Pythona a nawet bardziej, z domieszką ironii i sarkazmu tak aby móc zwijać się ze śmiechu non stop ;)

Borys Kafarov

Na pewno powinna być zaskakująca, z elementami wzbudzajacymi kontrowersję a także poruszać tematy tabu. Czarne komedie kojarzą mi się z absurdalnym i sytuacjami - które tylko w teorii mogą wydarzyć się w życiu przeciętnego zjadacza chleba.
Żarty żartami ale uwielbiam ten rodzaj komedii ;)

mik03

Powinna trzymać w napięciu tak, żeby nawet przez głowę widzowi nie przeszło, żeby wyjść do kuchni herbatkę sobie zrobić. Ba! Istnieją większe potrzeby do zaspokojenia, niż herbatka, zwłaszcza, kiedy podczas seansu wypiło się hektolitry coli. Nieważne - czarna jak smoła komedia powinna mieć bohatera, który będzie wypluwać z siebie z łatwością chwytliwe i niegłupie kwestie - całkiem jakby całą ich pulę wygrał w totka. Sytuacja jest prosta: taki film ma zahipnotyzować widza. Biada temu, kto odważy się rzeczonemu widzowi zagłuszyć kwestie aktorów chrupaniem chipsów - może dostać poduszką. Dobra czarna komedia powinna więc mieć w sobie coś z magii kina - być filmem, który nie pozwala oderwać od siebie wzroku, słuchu, ani pęcherza.

Pawełek

Czarne komedie mają siłę przełamywania społecznych tabu, lubię ich kontrkulturowe działanie. Ciekawa jest także interpretacja psychologiczna – dosadne podejmowanie tematów ostatecznych łączy się z automatyczną reakcję obronną – śmiechem. Filmy te mówią o tym, jak to co wyparte powraca, jest schowane. W czarnych komediach najlepiej widać jak śmiech i śmierć są sobie bliskie.

marcin30

Czarna komedia powinna być brudna na tyle by po wyjściu z kina widzowie chcieli w tym brudzie się nurzać by po chwili zastanowienia gwałtownie go z siebie usunąć.

marcin30 (gość)

Czarna komedia powinna być brudna na tyle by po wyjściu z kina widzowie chcieli w tym brudzie się nurzać by po chwili zastanowienia gwałtownie go z siebie usunąć.

Adamek

Czarna komedia w której przedmiotem żartu są sprawy zwykle traktowane poważnie, np. śmierć, choroba, cierpienie, ułomność, wojna czy zbrodnia. Czarna komedia operuje elementami groteski oraz ironią słowną i sytuacyjną, często odwołując się do poetyki absurdu i surrealizmu.

EDzia

Według mnie prawdziwa czarna komedia powinna być
-Czarna(mroczna ,z dreszczykiem strachu tajemniczości)
-Śmieszna (wtym wypadku śmiech będzie spowodowany,czarnym humorem ale bedzie smiechem realnym naturalnym aż do łez)
-Powinna być dobra (tzn.taka którą oglądne nieraz i polecę ją każdemu znajomemu)
-Ma posiadać w sobie strach....

Pawcio

Czarna komedia powinna być odmianą komedii filmowej ośmieszająca dramatyczne, nawet tragiczne przejawy życia. Kreująca pesymistyczną wizję świata dla wykazania panujących w nim anomalii.

decymek

Dobra czarna komedia powinna równoważyć proporcje pomiędzy humorem a tzw. czarnym elementem. To, co pikantne, brutalne, czasem hardcorowe musi być łagodzone humorem, a to, co śmieszne - doprawiane czymś ostrym i niegrzecznym. Nie zawsze się to twórcom udaje i wtedy nie jest ani wesoło, ani strasznie... I może to jest powód omijania przez wielu reżyserów tego gatunku filmowego.

ola.wojcicka

Moim zdaniem dobra czarna komedia powinna być śmieszna, ale dość brutalna, taka na granicy moralności, momentami nawet niesmaczna. Taka komedia powinna nam coś uświadomić, pokazać jakiś problem i to jak do niego podchodzimy.

jola droga

Czarna komedia to gatunek dla wytrawnych koneserów. Jaka powinna być? Czarna. a co to znaczy? Żadnej naiwności, żadnego słodzenia, że życie nie kopie po kostkach, ale to wszystko ujęte w sposób lekki, że można by było pomyśleć ze życie da się to jakoś "przełknąć". Dlatego jeżeli śmiejemy się na czarnej komedii to znaczy że dajemy radę.:)