Nie udało Ci się zdobyć wejściówek w poprzednim konkursie? Oto kolejna szansa na bilety do Kina Praha! Wygraj trzy podwójne zaproszenia na dowolny seans. Pamiętaj, to Ty wybierasz, co chcesz obejrzeć. Jak wygrać? To proste

Bilety do Kina Praha. Wejdź na dowolny seans! [32. KONKURS ROZWIĄZANY]Wygraj bilety do Kina Praha! Rozdajemy trzy podwójne zaproszenia na dowolny seans. Co zrobić aby zdobyć bilety? - konkurs rozwiązany1. zarejestrować się w naszym serwisie podając swoje imię i nazwisko (tylko do wiadomości redakcji)

2. Polubić na Facebooku warszawa.naszemiasto.pl

3. Polubić na Facebooku nasz specjalny serwis z konkursami - Konkursy Warszawa
4. odpowiedzieć w komentarzu na pytanie:

Najlepszy film według mnie to... Uzasadnij wybór.Czytaj też: Kino Praha i bardzo tania podróż do... Japonii

Podwójne zaproszenia do Kina Praha otrzymają autorzy trzech najciekawszych i najbardziej oryginalnych odpowiedzi. Na Wasze zgłoszenia czekamy do 12 września (czwartek) do godz.14:00.

Bilety do Kina Praha, które możecie zdobyć, są ważne od piątku od godz.17:00 do czwartku kolejnego tygodnia i upoważniają do wstępu na dowolny seans z repertuaru kina.

Zgłoszenia osób niezalogowanych oraz niemających wypełnionego w całości profilu nie będą rozpatrywane.

Zapoznaj się z regulaminem konkursów w serwisie warszawa.naszemiasto.pl Kliknij tutaj!Czytaj też: Serb w Warszawie zaprasza do siebie. Belgrad na Ursynowie

Zostaw e-mail, a my dostarczymy Ci najświeższych informacji

Czytaj także

  Komentarze (8)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  gosik

  "Mój przyjaciel Hachicko"
  Warty zobaczenia i zadumania się. Czy ktoś tak potrafi kochać bezinteresownie jak pies? Piękna muzyka. Może być banalny, przewidywalny ale jest piękny i wzruszający.Historia miłości psa do człowieka sama w sobie jest ckliwa, ale też dlatego, że Hallstrom doskonale wie, jak tę historię opowiedzieć. Subtelnie pastelowe zdjęcia Rona Fortunaty, zwiewna muzyka Jana A. P. Kaczmarka połączone z aktorską poprawnością Richarda Gere’a oraz urokiem osobistym jego ekranowego, czworonogiego partnera składają się na film tyleż przewidywalny, co piękny.

  Winniczek

  Najlepszy film według mnie to film, który byłoby mi głupio oglądać w wersji pirackiej, więc idę i kupuję oryginalne DVD i płacąc wcale nie myślę, że daję zarobić obrzydliwie bogatym koncernom filmowym.
  Potem oglądam ten film tylko na odpowiednio dobrym sprzęcie, w odpowiednich warunkach i towarzystwie, bo w przeciwnym wypadku czułbym, że coś z niego tracę.
  Przykładem takiego filmu może być "Między słowami", "Billy Elliot" albo "Wszystko za życie".

  ola.wojcicka

  Najlepszy film według mnie to Samsara. Ciężko było mi wybrać, ale zdecydowałam się właśnie na ten, gdyż jest on bardzo specyficzny, nie ma w nim żadnych słów. Mamy pokazane wspaniałe zdjęcia z całego świata, różnorodność kultur w zetknięciu z pośpiechem i brutalnością dzisiejszego świata. Film ten jest piękny, a zarazem skłania nas do jakiś refleksji, dlatego właśnie to go wybrałam, bo wspominając Samsarę mam ciarki na całym ciele.

  ewelinza

  Najlepszy film według mnie to taki ktory wzruszy do lez lub przestraszy prawie na smierc. Film ktory pobudzi moje zmysly i bede o nim mowic tygodniami ale tak naprawde najlepsze jest towarzystwo z ktorym mozna isc do kina a pozniej dyskutowac o tym cos sie obejrzalo :)

  sprytny@...

  Najlepszy film według mnie to taki na który mogę zabrać żonę i oboje nie będziemy się nudzić:)

  xxx

  Najlepszy film to taki na który bilety wygrałem w konkursie, i bez żadnego stresu pójdę ze swoją dziewczyną na film który wybierzemy w ciemno :)