(© materiały prasowe)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

W trakcie zupełnie nowej trasy ‘Out There! ' w 2013 roku Paul McCartney i jego zespół zawita do wielu miejsc na całym świecie, również tam, gdzie nigdy jeszcze nie był. Bilety na warszawski koncert na Stadionie Narodowym 22 czerwca są już od piątku, 22 marca w sprzedaży.

Legendarny muzyk zagra na Stadionie Narodowym w Warszawie w czerwcu tego roku - będzie to jego pierwszy koncert w Polsce!

Zobacz koniecznie: Roger Waters zagra w stolicy "The Wall". Ten show przyćmi Madonnę [ZDJĘCIA]

Podczas koncertów na trasie 'Out There!' będzie można usłyszeć piosenki z ulubionego katalogu płyt w historii muzyki popularnej. Paul zagra piosenki z całej swojej kariery - jako artysta solowy, członek zespołu Wings i oczywiście The Beatles.

Występ McCartney'a na żywo to niepowtarzalne doświadczenie: w trakcie zaledwie 3 godzin koncertu wiele najwspanialszych momentów muzyki ostatnich 50 lat odżyje na nowo, momentów, które dla wielu wyznaczały muzyczną drogę życia.

W ubiegłym roku mięło 40 lat odkąd Paul McCartney wyruszył w trasę jako solowy artysta. W ciągu tych minionych czterech dekad Paul występował w wielu imponujących i zdumiewających miejscach, takich jak Koloseum w Rzymie, Plac Czerwony w Moskwie, Biały Dom, Meksyk (darmowy koncert dla ponad 400.000 ludzi), a nawet w kosmosie! Grając przez ponad dziesięc lat z zespołem w składzie Paul ‘Wix’ Wickens (klawisze), Brian Ray (gitara basowa/gitara), Rusty Anderson (gitara) i Abe Laboriel Jr (perkusja) Paul nigdy nie zawodzi podczas koncertów!

Zobacz również: Depeche Mode zagrają w stolicy. Koncert ma odbyć się na Stadionie Narodowym

Paul wkracza w 2013 rok w pełni sił, które dostarczył mu - kolejny przełomowy - 2012 rok. Bijąca rekordy popularności trasa ‘On The Run!’, wydanie podbijającego listy przebojów albumu 'Kisses On The Bottom', otrzymanie gwiazdy w Alei Gwiazd w Hollywood, występy podczas Diamentowego Jubileuszu i Ceremonii Otwarcia Olimpiady a także otrzymanie tytułu MusiCares Person of the Year - to tylko kilka z niezapomnianych chwil. Z uwagi na trasę 'Out There!' i pracę nad nowym studyjnym albumem nie zapowiada się, aby w 2013 roku Paul zamierzał zwolnić.

Bilety w cenach od 242 zł do 1100 zł już w sprzedaży na www.LiveNation.pl i w sklepach na terenie całej Polski.

Więcej informacji o koncercie w Polsce na www.LiveNation.pl

Zostaw e-mail, a my dostarczymy Ci najświeższych informacji

Komentarze (1)

Informujemy, że podczas ciszy wyborczej wyłączyliśmy możliwość komentowania na portalu. Przepraszamy za niedogodności z tym związane. Komentarze włączone zostaną w niedzielę, po godz. 21