(© materiały prasowe)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Marzysz o nowym, własnym mieszkaniu? Chciałbyś dostać pieniądze na jego urządzenie i wyposażenie? Zostań uczestnikiem programu "Bitwa o Dom".

"Bitwa o dom" to nowy program telewizyjny, w którym już wiosną osiem rodzin stanie do rywalizacji o własne, nowe mieszkanie w Warszawie. Jeśli należysz do wielopokoleniowej rodziny, bądź właśnie założyłeś własną, jesteś samotnym rodzicem, singlem lub mieszkasz z przyjaciółmi. Masz uzdolnione plastycznie dziecko, nadal żyjesz na walizkach,z rodzeństwem lub rodzicami i w końcu jesteś gotowy stworzyć własny dom. Nie czekaj. Zgłoś się już dziś!

Czytaj także: Zamieszkaj przy prywatnym molo na Białołęce

Napisz o sobie i swojej rodzinie. Opisz kim jesteście i dlaczego chcecie rywalizować o nowe mieszkanie. Dołącz zdjęcie rodziny i waszego obecnego mieszkania. Wyślij swoje zgłoszenie na adres: kontakt@bitwaodom.pl. Aby zdobyć wymarzoną nagrodę, każdy z uczestników otrzyma klucze do nowego, oddanego w stanie surowym mieszkania oraz pieniądze na zakup potrzebnych do stworzenia mieszkania marzeń produktów.

Przez kilka tygodni uczestnicy będą planować, projektować i aranżować. Pomogą im profesjonalne ekipy remontowe oraz styliści wnętrz. Liczyć się będzie pomysł, kreatywność, styl, czas i budżet w którym trzeba się będzie zmieścić. Nie czekaj - zgłoś się już dziś!

Źródło: Materiały prasowe


Codziennie najświeższe informacje z Warszawy na Twoją skrzynkę. Zapisz się do newslettera!

Komentarze (2)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

kasia (gość)

Ciekawa jestem czy to jest takie idealne w rzeczywistości. Coś mi w tym nie pasuje.

Pytający_xD (gość)

A co się dzieje po tym, jak uczestnik przegra? Czy ma możliwość jego kupienia? Najpierw pokaże się dzieciom jaki to ładny pokój zrobili im rodzice, a potem przegrywają i tracą to pięknie zrobione mieszkanie? Więc co potem?