Bogusław Leśnodorski, prezes i współwłaściciel Legii Warszawa został skazany przez sąd. Chodzi o Sąd Dyscyplinarny przy Okręgowej Radzie Radców Prawnych, którzy orzekł, że Leśnodorski przez 3 lata nie może wykonywać zawodu.

Bogusław Leśnodorski skazany. Przez trzy lata nie może wykonywać zawoduO tym, że Leśnodorski został skazany, jako pierwszy poinformował na swoim Twitterze Cezary Gmyz.
Sąd Dyscyplinarny przy Okręgowej Radzie Radców Prawnych skazał prezesa, a od 2014 roku również współwłaściciela Legii Warszawa, na 3-letni zakaz wykonywania zawodu radcy prawnego. Według nieoficjalnych informacji, sprawa miałaby dotyczyć nieprawidłowości w postępowaniu z klientem.

Sam zainteresowany powiedział w rozmowie z Radiem ZET, że orzeczenie jest nieprawomocne, a zatem nadal ma zamiar wykonywać swój zawód. Wyraził też przekonanie, że jego działania były właściwe i w dobrej wierze i nikt przez nie nie ucierpiał.

Czytaj też: Dariusz Mioduski wycofuje się z Legii. Afera wewnątrz klubu przybiera na sile. Co będzie dalej?


Zobaczcie też: Warsaw Spire tuż przed otwarciem. Byliśmy na 220-metrowej wieży i placu Europejskim

Czytaj także

    Komentarze (2)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    sussig keit (gość)

    Ciekawe na jakiej zasadzie prywatny klub dostał na własność STADION zbudowany za Pieniadze Miasta (?) - Trzeba o to spytać Matkę Chrzestną Warszawskiej Reprywatyzacji - Hannę PrzeciękającyTunelMetra Gołąbkiwicz Walec ; ) ..z Platformy Okołoobywatelskiej.