Bollywood w Warszawie. W piątek 11 kwietnia na stołecznych ulicach kręcono film z gwiazdorem Salmanem Khanem. Zdjęcia należą nie tylko do najtrudniejszych scen akcji jakie dotąd kręcono w Polsce, ale również do największych scen akcji kina z Bollywood. Zobacz zdjęcia z planu "Kick"!

Kręcą Bollywood w Warszawie. Można było między innymi obserwować nagrywanie skoku z 30. piętra Pałacu Kultury i Nauki. Salman Khan wykonał go osobiście i scena nie sprawiła mu problemów - jest wysportowany i już wykonywał podobne wyzwania.

Czytaj też: Salman Khan w Warszawie. Gwiazdor bollywood jest już w stolicy [ZDJĘCIA]

Dzięki tej scenie z Salmanem, warszawski Pałac Kultury i Nauki będzie mógł stać się rozpoznawalnym obiektem dla ludzi z całego świata. Choć nie we wszystkich mieszkańcach budzi ciepłe uczucia, niezaprzeczalnie jest jednym z najważniejszych budynków w stolicy. Kino bollywoodzkie, które cieszy się popularnością na całym świecie, jest ogromną szansą na wypromowanie Warszawy. Na tę promocję mają nadzieję wszyscy, dla których ważny jest rozwój miasta.

Bollywood w Warszawie - kręcą Indyjskie "Kick"


- Trzeba pamiętać, że filmy wyprodukowane w Indiach oglądają miłośnicy na całym świecie. To dla Warszawy nowa możliwość pokazania się i przyciągnięcia turystów, budowania pozytywnej marki miasta - mówi Michał Olszewski, zastępca Prezydenta m.st. Warszawy.

- Doświadczenie innych krajów pokazuje, że siła kinematografii indyjskiej w promocji jest nie do przecenienia. Przykład znanych z filmów, miast w Szwajcarii, do których przyjeżdżają nowożeńcy z Indii, to tylko jeden z wielu - dodaje Rafał Szmytke Prezes Polskiej Organizacji Turystycznej.

Czytaj też: Bollywood w Warszawie. Będą kręcić film z Salmanem Khanem [ZDJĘCIA]

Nagrywanie bollywoodzkiego filmu w stolicy wiąże się z wieloma operacjami, m.in. wyłączane z ruchu są niektóre ulice. Film Polska Productions jest polskim producentem indyjskiej megaprodukcji "Kick".

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!