Brakuje Wam odwagi na tatuaż? No to zobaczcie to!

Podobają wam się tatuaże na nogach, ale na samą myśl o igle trwale ozdabiającej dolne partie waszego ciała pocicie się z bólu? Okazuje się, że jest sposób na niestandardowe ozdoby na nogach bez potrzeby sięgania po atrament. To rajstopy, które w świetny sposób imitują tatuaże. Kliknij w zdjęcie, aby przejść do galerii.

red

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

19.06.2017, 20:05

Tatuaż jest oznaką skrzywienia psychicznego, dowodem na kiczowaty gust, zagrożeniem zdrowotnym.
Tatuaż stosowany jest u ludów prymitywnych np. rocko-polo grajków, stękaczy hiphopowych,
specjalistów od mordobicia w klatkach, itp.
Tatuaże należy zwalczać ponieważ TV-sterowani głupkowie chcą się juz dziarać w gimnazjach.
Patologię należy zwalczać prawdą, kpiną, ostrzeżeniem.

19.06.2017, 09:11

poproszę o tatuaż z napisem - bojkotuję niemieckie sklepy

19.06.2017, 07:38

Stary Testament, Księga Kapłańska 19.28
(...) Nie będziecie się tatuować.
Tatuaż współcześnie kojarzy się z półświatkiem przestępczym, kryminalistami, prostytutkami i marginesem społecznym. Tak samo było gdy spisywano Pismo Swięte, więc Jahwe powiedział co myśli o tatuowaniu się.

19.06.2017, 06:24

Tatuaż to zło w czystej postaci. Bardzo dziwna mod, a jej skutki zostają na całe życie. Konsumpcja samego siebie,

18.06.2017, 08:28

Tatuaże moim zdaniem robią sobie ludzie o słabej osobowości, zagubieni.
Tatuaże oszpecają, a już fatalnie, obrzydliwie wyglądają u starzejącego się człowieka.
Trochę przypomina mi to tarzanie się zwierzęcia w odchodach innego celem zgubienia zapachu.
Idiotyczna moda.

17.06.2017, 21:22

Jak może brakować odwagi do tatuażu? - może brakować myślenia by coś takiego robić.
Widział ktoś tatuaż na brzuchu ciężarnej? To tylko próbka jak będą wyglądać te pierdoły za 20-30 lat

17.06.2017, 19:33

Gdzie takie rajstopy można kupić ?

17.06.2017, 03:50

Tandetnie to wygląda.