Bruce Robertson to brudny glina, którego nikt nie chciałby przedstawić rodzicom. Główny bohater brytyjskiej czarnej komedii „Brud” nie cofnie się przed niczym, aby zrealizować swój cel. Drogę do upragnionego awansu toruje sobie przez… szalone imprezy i narkotyczne wybryki. Nowy film twórców „Trainspotting” podbije serca publiczności już 17 października. Prezentujemy zwiastun nadchodzącej produkcji. "Brud" w Warszawie będzie można obejrzeć m.in. w kinie Luna.

"Brud" w Warszawie. Film twórców „Trainspotting” wchodzi do kin

Detektyw Bruce Robertson wie, że jest najlepszym kandydatem do awansu. Niestety, na jego drodze stają „kompletni idioci” - jego koledzy z pracy. W mieście dochodzi do morderstwa, a szef wymaga natychmiastowych wyników. Na szczęście, dla Bruce’a to łatwizna. Wystarczy dużo alkoholu, narkotyków, seksu i trochę knucia, aby genialny plan działał jak marzenie. Detektyw Robertson jest przecież królem gierek i ma wszystko pod kontrolą.

Czy rzeczywiście wszystko układa się tak świetnie? Czy jest coś czego nie wziął pod uwagę?

W roli głównej zobaczymy Jamesa McAvoya („Ostatni Król Szkocji", seria "X-Men", „Trans”, „Pokuta”), a towarzyszyć mu będą m.in. Imogen Poots („Nauka spadania”, „Need for Speed”, „Ten niezręczny moment”), Eddie Marsan („Sherlock Holmes”, „Happy-Go-Lucky, czyli co nas uszczęśliwia”, „Iluzjonista”) oraz Jamie Bell („Fantastyczna Czwórka”, „Nimfomanka – część II”, „Billy Elliot”).

Po sukcesach za granicą energetyczna komedia „Brud” („Filth”) z Jamesem McAvoyem w roli głównej trafi do polskich kin już 17 października.

Zostaw e-mail, a my dostarczymy Ci najświeższych informacji

Kino

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!