Rysowanie w plenerze rozpocznie się 19 września o 10.00. Zbiórka z tyłu Katedry św Jana na placu Kanonie (przy dzwonie).

- Zapytany zostałem przez prof. Zbigniewa Noweckiego czy nie zrobilibyśmy rysunków dla Centrum Onkologicznego w Warszawie. Miejsce, które w swojej wymowie jest dość smutne. Pacjenci kręcą się po korytarzach i jedyne co widzą to ogłoszenia medyczne, gaśnice i drewniane okładziny. Pan Profesor chciałby to zmienić tak żeby powstała galeria prac które przyniosłyby choć trochę ukojenia dla osób przebywających w szpitalu. Myślę, że to naprawdę świetna okazja aby swoją pracę ofiarować bezinteresownie dla innych - mówi organizator akcji, Wojciech Domińczak.

Sprawa jest prosta - trzeba przyjść i rysować. Ci, którzy wątpią w swój talent, a chcieliby także wziąć udział w akcji, mogą tego dnia przyjść na miejsce zbiórki, aby później pospacerować po starówce i Krakowskim Przedmieściu i kibicować rysującym.

Prace, które powstaną 19 września, będą miały szansę ozdobić smutne ściany Centrum Onkologii, a tym samym ożywią wnętrza pacjentów. Więcej przeczytasz na facebookowym wydarzeniu.


Jeśli jesteś zainteresowany patronatem naszemiasto.pl – napisz pod adres patronaty@naszemiasto.pl
Jeśli chciałbyś zrobić projekt niestandardowy z naszemiasto.pl – napisz pod adres projektyspecjalne@naszemiasto.plZobaczcie też: Naszemiasto.pl w Londynie. Odwiedziliśmy Wielką Brytanię [ZDJĘCIA, WIDEO]

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!