Chcą kupić nowe seicento 21-latkowi oskarżonemu o spowodowanie wypadku

redZaktualizowano 
Chcą kupić nowe seicento 21-latkowi oskarżonemu o spowodowanie wypadku
Chcą kupić nowe seicento 21-latkowi oskarżonemu o spowodowanie wypadku pomagam.pl/NowySeicento
"Nowe Seicento dla 21-latka" - tak brzmi tytuł internetowej zbiórki, której celem jest zebranie pieniędzy na nowy samochód dla Sebastiana. Chodzi o kierowcę z Oświęcimia oskarżonego o spowodowanie wypadku, w którym obrażeń doznała premier Beata Szydło.

Autorem zbiórki jest Rafał Biegun. Pomysłodawca akcji pisze, że Sebastianowi z pewnością tak samo trudno będzie odzyskać wrak auta, jak polskim władzom wrak Tupolewa. "To bedzie niewatpliwie dluga i trudna droga. W ten sposob chcialbym mu ja ulatwic i zapewnic choc troche spokoju oraz ograniczyc jego wydatki" - pisze Biegun. Dodaje też, że młodzi Polacy nie mają łatwego startu, a auto mogło służyć 21-latkowi nie tylko prywatnie, ale również zawodowo. Zaznacza, że w sprawie pojawiają się niejasności, a Sebastian po wypadku nie został zbadany przez lekarzy.

Celem zbiórki miało być zebranie 5 tysięcy złotych na nowy samochód marki Fiat Seicento. "Auto, które zostało uszkodzone to rocznik 98-2000 wg ustaleń Klubu Miłośników Fiata Seicento. Ceny takiego auta wahają się od 3500 zł do 5000 zł, w zależności od przebiegu i jego stanu. Zależy mi, aby młody chłopak mógł kupić auto w pełni sprawne bez podejrzanej historii, ukrytych wad itp." - napisał autor. Internauci przeszli jednak samych siebie i wpłacili już 1152% kwoty, czyli 57 627 zł.

Choć cel został już dawno przekroczony, organizator zbiórki zachęca, aby nadal wpłacać pieniądze i podkreśla, że cała kwota trafi na konto 21-letniego Sebastiana.


Zobaczcie też: [Samochody, które potrafią same parkować. Taka czeka nas przyszłość? Sprawdziliśmy to! [WIDEO]

width="752" height="423" frameborder="0" webkitallowfullscreen="" mozallowfullscreen="" allowfullscreen="">](http://warszawa.naszemiasto.pl/artykul/samochody-ktore-potrafia-same-parkowac-taka-czeka-nas,3873424,artgal,t,id,tm.html)

Wideo

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

2017.02.18 15:07:14

Oni chcą do koryta i chlania po knajpach za nasze podatki i o to im chodzi nie oto że jest Polska rozkradziona przez mafię z PO i PSL przez 8-lat kradli ile się dało widać nawet ci w tych TOGACH wszędzie okradali sklepy a ten sędzia co okradał szukał głupka żeby wydać wyrok dla niewinych ZŁODZIEJE z PO i PSL oraz Kijowski Kochanki Petru was wystrzelać i Polska będzie spokojna i bez afer ....

2017.02.18 14:59:07

Nie to jest zbiórka dla alimenciarza Kijowskiego i Budki z mafii ]PO[

MOŻECIE DAWAĆ A KIJOWSKI POJEDZIE SOBIE NA WCZASY PRAWO CIEMNY LUDZIE .......

TAKICH GŁUPKÓW POTRZEBUJĄ MAFIOZI PARTYJNI z PO /PSL/NO/ no i Kijowski a On się śmieje

2017.02.18 14:15:01

Wymienili cały BOR, głupki , a teraz co rusz są wypadki , jak się słucha tego cieniasa intelektualnego Blaszaka ucha Prezesa to żal ściska d..pę , dziadostwo sakramenckie PISOBOLSZEWIA prze 1,5 roku narobiła takiego bajzlu w kraju że szo. Prywata, kolesiostwo, niekompetencja , głupota, I my wszyscy za to zapłacimy

2017.02.18 10:04:02

Pojazd uprzywilejowany powinien być to pojazd jadący na ratunek czyli wszystkie Służby Mundurowe, pogotowia ratunkowe, gazowe i zabezpieczające.

Prywatne podróże polityków do domu na narty czy inne rozrywki nie mają nic wspólnego z pełnioną funkcją i nie mogą i nie powinni być traktowane jako POJAZDY UPRZYWILEJOWANE Kto raz widział taką "uprzywilejowaną" kolumnę na autostradzie czy ulicach miasta ten wie z jaką ogromną prędkością i jakie ryzykanckie manewry popełniają kierowcy tych samochodów mając klapki na oczach i byle do przodu. A skutek? czy to malutki samochód czy 3 tonowa pancerna limuzyna z wszystkimi bajerami kończy się podobnie.

2017.02.17 23:00:25

Ta zbiórka jest legalna? Czy drugie amber gold? Pamiętajcie o jednym. Organizator metody na wnuczka jest na wolności.

2017.02.16 16:04:24

10.12.2014 przed belwederem limuzyna "komora" staranowała samochód Natalii Arnal i jej dziecko, ciekawe czemu wtedy te wszystkie kundle, (zbieracze) siedzieli cicho i nie kupili jej drugiego samochodu, w tv też było cicho. Teraz tylko patrzeć jak następni będą się podkładać pod limuzyny rządowe bo zobaczą że frajerzy ładnie płacą.

2017.02.16 15:00:31

Oj zaroiło się tu od obrońców broszki i tego fałszywego pisuaru. Co rusz to ich widać na mszy z rączkami złożonymi do Bozi a kłamią na każdym kroku

2017.02.16 14:57:48

A z tego co zostanie można kupić kłamliwej premier marionetce jakąs zdezelowana broszeczkę

2017.02.16 13:14:52

a moze czesc kwoty przeznaczyc na pomnik ? na ta chwile poczekac warto z wyjasnieniami jak bylo naprawde. co by sie nie dzialo prawda powinna odszukana... ale w RP roznie bywa.

2017.02.16 12:41:40

Damy! a Ty dalej zazdrosc :D

2017.02.16 12:40:38

przeczytaj co napisales... i kto jest ćwokiem?

2017.02.16 12:36:54

skrecil prosto?

2017.02.16 11:45:22

też mam uszkodzone auto ...chcę nowe a żyję tylko z renty PO zróbcie zbiórkę

2017.02.16 09:39:18

hahaha głupi naród....dajcie mu za free jeszcze kolejne 60 000 zł

2017.02.16 08:48:39

żenada z tą zbiórką

2017.02.15 21:24:25

Heh, polskie buractwo tylko w takich durnych sytuacjach jest solidarne. Czego to PO nie wymyśli, aby wrócić do koryta.