Chciał podpalić żonę, teraz grożą mu 2 lata pozbawienia wolności Chciał podpalić żonę, teraz grożą mu 2 lata pozbawienia wolności

Chciał podpalić żonę, teraz grożą mu 2 lata pozbawienia wolności (© pixabay.com CC0 Public Domain)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Funkcjonariusze z komisariatu w Ząbkach zatrzymali mężczyznę, który, będąc nietrzeźwym, zagroził swojej żonie, że obleje ją benzyną i podpali. Poinformowani o tym fakcie funkcjonariusze miejscowej jednostki Policji umieścili w policyjnym areszcie niedoszłego „podpalacza” oraz skierowali materiały postępowania do prokuratora rejonowego w Wołominie.

O awanturującym się mężczyźnie poinformowała policję jego żona. Zeznała, że pod wpływem alkoholu zagroził jej podpaleniem. Policjanci zatrzymali 58-letniego mężczyznę i umieścili go w policyjnej celi. Zebrany w tej sprawie materiał dowodowy funkcjonariusze złożyli w Prokuraturze Rejonowej w Wołominie.

Wobec mężczyzny został zastosowany dozór policyjny, nakazano mu także natychmiast opuścić lokal. Niedoszły podpalacz otrzyma również zakaz zbliżania się do pokrzywdzonej.

58-latkowi grozi teraz do 2 lat pozbawienia wolności.

Czytaj też: Nietypowa kradzież w Warszawie. Skradziono ponad 800 roślin!


Zobaczcie też: Polska policja jak amerykańska. Nowe hasło będzie na radiowozach

Kryminalne

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!